Rowerem po świecie – zapraszamy na spotkanie z wojażerem

2

O swoich rowerowych podróżach do Rumunii i na Bałkany opowie Robert Konopka. Spotkanie z wojażerem odbędzie się w najbliższy piątek (11.08) o godz. 18:00 w sali konferencyjnej nowo otwartego budynku Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Fot. Archiwum prywatne Roberta Konopki.

W naszym regionie ludzie lubią słuchać i rozmawiać o podróżach. Doskonałym przykładem są choćby organizowane „Wyprawy motocyklowe”. Tym razem będziemy mieć okazję posłuchać o podróżach kolejnego miłośnika jednośladów, ale robiących nieco mniej hałasu – rowerów. Swoje przygody zrelacjonuje Robert Konopka, pracownik Copy Paste Senior Advisor Specialist Programmer w jednej z krakowskich korporacji. W Lubaczowie opowie o zmaganiach z ogromnymi upałami i licznymi podjazdami, ale także o nagrodzie, która rekompensowała wysiłek – cudownych widokach i niezapomnianych wrażeniach.

Robert Konopka – pasjonat wypraw rowerowych, wakacji, wielkich doznań oraz szalonego ryzyka. Robert to lubaczowianin z krwi i kości, o którym usłyszała już cała Polska m.in. dzięki udziale w programie Pytanie na Śniadanie w TVP 2 – czytamy na stronie wydarzenia.

Organizatorami spotkania są: Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, Urząd Miejski w Lubaczowie i Lokalna Grupa Rowerowa „Bicykl”.

AH, elubaczow.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here