Wystartował Teatralny Zdrój [FOTORELACJA]

0

Od czwartkowego (04.08) wernisażu wystawy prac plastycznych Józefa Wilkonia, połączonej z warsztatami dla dzieci, rozpoczął się cykl wydarzeń w ramach akcji Teatralny Zdrój. Przed nami przez kolejne tygodnie liczne warsztaty, spotkania autorskie, spektakle, koncerty, wycieczki i projekcje filmowe.

Fot. Anna Serkis.

W programie Teatralnego Zdroju, który potrwa do 20 sierpnia znalazły się projekcje filmowe i spotkania ze znanymi i cenionymi osobami. Zobaczymy się ze Stanisławem Aleksandrem Nowakiem, Michałem Komarem, Jarosławem Mikołajewskim, Oliwią Czubochą, Michałem Zabłockim. W harmonogramie oczywiście nie mogło zabraknąć spektakli teatralnych. W licznych przedstawieniach wystąpią dla nas Jan Peszka, Katarzyna Herman, Jacek Braciak, Michał Sitarski, Ewa Dałkowska, Grzegorz Kasdepke i Jan Jakub Należyty. Z koncertem „Tkliwa dynamika” wystąpi Grzegorz Turnau.

Na wszystkie wydarzenia wstęp otwarty, na spektakle wejściówki (zapisy mailowe pod adresem: teatralny.zdroj@czuly.pl w dniach od 1 do 10.08.2017, liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).

Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.teatralnyzdroj.pl.

reklama
Ten baner wyświetlono 1 253 870 razy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here