Nowa siedziba Banku Spółdzielczego w Lubaczowie czeka na klientów

0

Od najbliższego poniedziałku (07.08) nowa siedziba Banku Spółdzielczego w Lubaczowie przy ulicy Rynek 28 będzie dostępna dla klientów. Mieścić się tutaj będzie Oddział Lubaczów oraz Centrala Banku.

Fot. lubaczow360.pl

Przypomnijmy, że budowa nowej siedziby to największa inwestycja w ponad stuletniej historii Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Wyłoniony przez bank wykonawca przejął plac budowy w sierpniu 2015 roku. Prace związane z budową trwały niespełna dwa lata i od najbliższego poniedziałku (07.08) obiekt będzie dostępny dla klientów. Uroczyste otwarcie zaplanowano na jesień.

– Na klientów oprócz nowoczesnej sali obsługi i szeregu udogodnień, z okazji otwarcia, czekać będzie sporo atrakcji. Pierwszą z nich będzie „Tydzień Niespodzianek”, w ramach którego od 07 do 11 sierpnia będziemy obecni na lubaczowskim Rynku. Wszyscy mieszkańcy będą mogli zmierzyć się z przygotowanymi przez nas konkursami, w których do wygrania będzie między innymi sprzęt AGD czy bilety do kina – informuje w komunikacie prasowym Jan Leja z Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Bank zachwyca swoim wyglądem nie tylko z zewnątrz. Pomieszczenia placówki prezentują się także bardzo ciekawie, a połączenie nowoczesności z tradycją robi ogromne wrażenia. Galerię zdjęć zaprezentujemy w poniedziełek.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here