Sierpniowa kultura w Horyńcu-Zdroju

0

Horyniec-Zdrój proponuje spędzić wakacje z teatrem i literaturą. Od 3 do 20 sierpnia w miejscowości trwać będzie akcja Teatralny Zdrój. W jej ramach odbędą się liczne warsztaty, spotkania autorskie, spektakle, koncerty, wycieczki i projekcje filmowe.

Aktor Jacek Braciak zawita do Horyńca-Zdroju, fot. facebook.com/teatralnyzdroj

Wydarzenia rozpoczną się od otwarcia wystawy prac plastycznych Józefa Wilkonia, a później odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci. Najmłodsi będą mogli również wziąć udział w zajęciach „Stracony jest każdy dzień bez uśmiechu”, a dla młodzież – w warsztatach poprowadzonych przez instruktorów Ogniska Teatralnego „U Machulskich”. Dla nieco starszych w programie Teatralnego Zdroju znalazły się projekcje filmowe i spotkania ze znanymi i cenionymi osobami. Zobaczymy się ze Stanisławem Aleksandrem Nowakiem, Michałem Komarem, Jarosławem Mikołajewskim, Oliwią Czubochą, Michałem Zabłockim.

W harmonogramie oczywiście nie mogło zabraknąć spektakli teatralnych. W licznych przedstawieniach wystąpią dla nas Jan Peszka, Katarzyna Herman, Jacek Braciak, Michał Sitarski, Ewa Dałkowska, Grzegorz Kasdepke i Jan Jakub Należyty. Z koncertem „Tkliwa dynamika” wystąpi Grzegorz Turnau.

Na wszystkie wydarzenia wstęp otwarty, na spektakle wejściówki (zapisy mailowe pod adresem: teatralny.zdroj@czuly.pl w dniach od 1 do 10.08.2017, liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).

Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.teatralnyzdroj.pl.

 

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here