Futory – Oleszyce: 21-latek dachował volkswagenem

3

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Futorach na drodze na nr 865. Kierowca osobowego volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Pasażer z obrażeniami został przewieziony do lubaczowskiego szpitala.

Fot. KPP Lubaczów

Wczoraj około godziny 9, dyżurny lubaczowskiej komendy, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Futorach. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym Volkswagenem Turanem, jadąc od strony miejscowości Futory, w kierunku Oleszyc, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Kierujący pojazdem 21-letni mieszkaniec Lubaczowa, był trzeźwy. Pasażer z obrażeniami trafił do lubaczowskiego szpitala.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa, kierowcy Volkswagena zatrzymane zostało prawo jazdy.

Na miejscu funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

reklama
Ten baner wyświetlono 1 170 967 razy.

3 KOMENTARZE

  1. „Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa, kierowcy Volkswagena zatrzymane zostało prawo jazdy. (…) Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.” Czy lubaczowscy policjanci już całkiem upadli na głowę? Jeszcze nie wyjaśnili okoliczności zdarzenia, a już profilaktycznie zabrali kierowcy prawo jazdy. No brawo! Jawnie bezprawne działanie przez pilnujących prawa funkcjonariuszy. Ten news faktycznie nadaje się do mediów, ale z innego powodu aniżeli chciałaby KPP Lubaczów. Pozdrawiam tych rozgarniętych którzy zdecydowali o zatrzymaniu dokumentu. Wracajcie na szkółkę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here