AutoLokata 10 – ostatnie dni z szansą na mieszkanie w Rzeszowie

0

To już ostatnie dni aby przekonać się, że oszczędzanie może przynieść nie tylko finansowe korzyści, ale także emocje i szanse na dodatkowe nagrody. Wystarczy 2 tys. zł i nieco szczęścia by stać się posiadaczem mieszkania w Rzeszowie, Toyoty Yaris lub wielu innych nagród w loterii Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Fot. Archiwum

W trwającej do 4 sierpnia 2017 roku Loterii Autolokata 10, głównymi nagrodami są mieszkanie na rzeszowskim osiedlu Apartamenty Zamkowe oraz Toyota Yaris. Dodatkowo w liczącej blisko ćwierć miliona złotych puli nagród znajdziemy: laptopy, telewizory, konsole, wyciskarki wolnoobrotowe, rowery, soundbary, mikrofalówki, wkrętarki, blendery i tostery.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy założyć Autolokatę na kwotę minimum 2 000 zł w jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Lubaczowie (kliknij tu aby zobaczyć listę placówek) . Każde 2 000 złotych na lokacie to kupon konkursowy, który 2 grudnia 2017 roku weźmie udział w losowaniu 101 nagród.

Więcej informacji na stronie www.bslubaczow.pl.

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here