16.11.2017r. godz. 13:00 - Aniela Mrówka - mistrzyni unikalnego śpiewu i kontynuator obrzędów ludowych pogranicza nadsańskiego"

Zasilacze UPS i ich sprzedaż – na co zwrócić uwagę?

 · 14 lipca 2017 o 9:04 · czas czytania: 2 minutes

W internecie można spotkać się z wieloma sklepami online, które proponują swoim użytkownikom zasilacze UPS różnego rodzaju. Niemniej jednak, nie każdy z takich sklepów rzeczywiście jest godny wzięcia pod uwagę przy ewentualnym zakupie. Jeśli i Ty myślisz nad tym, aby klientom sprzedawać tego typu rozwiązania, to jak najszybciej zapoznaj się z zasadami dotyczącymi tego, jak powinieneś to robić prawidłowo.

Towar z górnej półki

Jeśli zależy Ci na klientach długoterminowych, to powinieneś skupić się przede wszystkim na tym, aby oferowany przez Ciebie towar w postaci zasilaczy UPS był absolutnie najwyższej jakości. Tutaj nie ma miejsca na żądne niedociągnięcia, ponieważ klienci doceniają jakość i są gotowi nieco więcej dopłacić. Jak podkreślają eksperci z http://agitproject.pl/, w żadnym wypadku nie należy robić takich rzeczy, gdzie sprowadzasz np. z Chin zasilacze UPS niewiadomego pochodzenia i potem oferujesz to po niższej cenie, bowiem taki zasilacz może jedynie uszkodzić komputer klienta, a nie ochronić go przed skokami napięcia.

Edukuj klientów

Ludzie nie do końca zdają sobie sprawę z tego, że naprawdę potrzebują wysokiej jakości zasilaczy UPS, aby chronić podzespoły swojego komputera. Przede wszystkim należy zatem edukować klientów, np. poprzez wpisy na blogu firmowym, czy też filmy, gdzie dokładnie będziesz tłumaczył, czym może skończyć się brak UPS w domu. Dzięki temu będziesz w stanie docierać do świadomości ludzi, którzy twierdzą, że jest im to zupełnie zbędne, bo przecież co się może stać. Tymczasem, jeśli stracą niezapisane pliki w wyniku awarii prądu, które miały być przedstawione kolejnego dnia szefowi, to na pewno sytuacja nie będzie wyglądała kolorowo.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż możesz myśleć, że jeśli chodzi o klientów z naszego kraju, to wszyscy myślą wyłącznie o tym, żeby kupować po najniższych cenach. Tymczasem nie jest to prawda, bowiem jak najbardziej jest grupa ludzi, dla której liczy się niezawodność i cenią sobie bezpieczeństwo, nawet kosztem nieco wyższej ceny za samo urządzenie UPS. Do takich właśnie powinieneś docierać, ponieważ wtedy masz pewność co do tego, iż na pewno Twój biznes będzie rentowny. W przypadku, kiedy będziesz oferował najtańsze zasilacze UPS, to niestety należy przygotować się na częste reklamacje i wielu niezadowolonych klientów, co na pewno nie przysporzy Ci dobrego rozgłosu.


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.comBrak komentarzy.

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

110 lat Banku Spółdzielczego w Lubaczowie – zobaczcie film

Nowa mroczna maszyna od Game Over Cycles – VIDEO

fotorelacje

70 lat Klubu Sportowego Victoria Stary Dzików [ZDJĘCIA Z GALI]

W Baszni Dolnej mają przedszkole na miarę XXI wieku [ZDJĘCIA]

Za nami III Transgraniczne Forum Turystyki Kulturowej [ZDJĘCIA]

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

Bossa Nova Band z koncertem w PSM w Lubaczowie [GALERIA]

Zaprószenie ognia w Lubaczowie, trzy osoby podtrute [ZDJĘCIA]

X