16.11.2017r. godz. 13:00 - Aniela Mrówka - mistrzyni unikalnego śpiewu i kontynuator obrzędów ludowych pogranicza nadsańskiego"

Za nami XVIII Jarmark Gailcyjski – Smaki Roztocza – Dni Narola 2017

 · 12 lipca 2017 o 13:31 · czas czytania: 1 minute

Podczas minionego weekendu w Narolu odbył się XVIII Jarmark Galicyjski – Smaki Roztocza. Cykl wydarzeń rozpoczęła czwartkowa (06.07) premiera spektaklu w wykonaniu Teatru Amatorskiego Florianum a zakończył niedzielny piknik rodzinny.

Fot. GOK Narol.

Inauguracja Dni Narola odbyła się tradycyjnie już w czwartek, kiedy to wieczorem odbyła się premiera spektaklu w wykonaniu Teatru Amatorskiego Florianum. Dzień później w miejscowej szkole podstawowej rozmawiano o walorach roztoczańskich ryb, podczas konferencji „Rozsmakuj się w Roztoczu – ryby” oraz przeprowadzono konkurs pn. „Ryba z Roztocza” dla gospodarstw rybackich zrzeszonych w RLGD Roztocze. Głównym dniem Jarmarku była sobota, podczas której odbył się IV KONKURS KULINARNY GALICYJSKIE SMAKI WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO, w ramach KULINARNEGO PUCHARU POLSKI, pod auspicjami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, przeprowadzono konkurs którego zwycięzcą okazała się reprezentacja Hotelu Blue Diamond z Trzebowniska – Grzegorz Adamarek i Michał Łakomy. To własnie oni reprezentować będą narolski konkurs w Kulinarnym Pucharze Polski. W tym dniu przeprowadzono II Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich. W przygotowaniu dania z pstrąga najlepszym okazało się Koło Gospodyń Wiejskich z Narola Wsi za pstrąga w pokrzywie po wiejsku. Przez cały dzień trwały liczne występy artystów, pokazy i atrakcje. Dodatkowo w sobotę ustanowiony został Rekord Polski w kategorii Największy Koktajl Mleczno Owocowy. Tegoroczne czterodniowe święto miasta zakończył piknik rodzinny na Stadionie w Narolu.

Obszerne podsumowanie i fotorelacja na stronie narol.pl.


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
XVIII Jarmark Galicyjski Smaki Roztocza
„Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro”, czyli Kulinarny Puchar Polski w Narolu
Znamy zwycięzców III Konkursu Kulinarnego Galicyjskie Smaki

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.comBrak komentarzy.

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

110 lat Banku Spółdzielczego w Lubaczowie – zobaczcie film

Nowa mroczna maszyna od Game Over Cycles – VIDEO

fotorelacje

70 lat Klubu Sportowego Victoria Stary Dzików [ZDJĘCIA Z GALI]

W Baszni Dolnej mają przedszkole na miarę XXI wieku [ZDJĘCIA]

Za nami III Transgraniczne Forum Turystyki Kulturowej [ZDJĘCIA]

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

Bossa Nova Band z koncertem w PSM w Lubaczowie [GALERIA]

Zaprószenie ognia w Lubaczowie, trzy osoby podtrute [ZDJĘCIA]

X