Ruszyły zapisy na letnie piłkarskie półkolonie z FA Lubaczów i FA Oleszyce

0

Ruszyły zapisy na letnie półkolonie z Football Academy organizowane w pierwszych tygodniach sierpnia w Lubaczowie. Mimo, iż ich tematem przewodnim będą najsilniejsze ligi piłkarskie w Europie, to organizatorzy zaplanowali także szereg innych atrakcji.

Fot. Archiwum.

Szkółka piłkarska Football Academy Lubaczów w poprzednich latach udowodniła, że imprezy przez nich organizowane podobają się dzieciakom. Bogatsi o dotychczasowe doświadczenia menadżerowie FA, przygotowali kolejną propozycję aktywnego spędzenia czasu podczas wakacji i zapraszają do uczestnictwa w letnich półkoloniach, które zaplanowano na dwa pierwsze tygodnie sierpnia.

Tematem przewodnim tegorocznych półkolonii FA będą najsilniejsze piłkarskie ligi Europy – angielska Premier League i niemiecka Bundesliga. Do Lubaczowa raczej nie zawita Robert Lewandowski, ale trenerzy zapewniają, że dzieci poznają bliżej piłkarzy, stadiony i drużyny tych lig. Nie zabraknie oczywiście treningów i turniejów.

Piłka nożna to jednak nie wszystko! W trakcie półkolonii zaplanowano zabawy angielsko-piłkarskie, wyjazd na basen, wspinanie po ściance wspinaczkowej, turniej piłki plażowej, konkursy, gry i zabawy plenerowe i to co nam wpadnie do głowy po drodze – informuje FA Lubaczów.

Terminy półkolonii FA w 2017 roku:
I TURNUS – pod hasłem PREMIER LEAGUE – 31.07-04.08.2017 (30 wolnych miejsc),
II TURNUS – pod hasłem BUNDESLIGA – 07-11.08.2017 (30 wolnych miejsc).

Miejsce zajęć: Hala sportowa MOSiR prz PG2 w Lubaczowie.

Dni i godziny zajęć: od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 15:00.

Wiek uczestników: roczniki 2005-2011.

ILOŚĆ MIEJSC: 30 miejsc / turnus (2 grupy po 15 osób).

CENA: 320 zł dla osób z Football Academy, 350 zł dla osób spoza Football Academy.

Więcej informacji i zapisy na stronie Football Academy Lubaczów.

Informacja nadesłana.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 128 705 razy.

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here