XVIII Jarmark Galicyjski Smaki Roztocza

0

Rozpoczyna się XVIII Jarmark Galicyjski Smaki Roztocza. W Narolu od 6 do 9 lipca będzie można uczestniczyć w szeregu wydarzeń – konkursach, konferencjach, występach, turniejach, warsztatach i wielu innych. Nie zabraknie smacznego jedzenia i dobrej zabawy!

Fot. Archiwum GOK w Narolu, Andrzej Bołdaniuk.

Jarmark zapoczątkuje Teatr Amatorski Florianum, który w czwartek o godz. 20:30 w Centrum Koncertowo-Wystawienniczym wystawi spektakl pt. „Tutaj”. W piątek w Szkole Podstawowej im. św. Brata Alberta wśród gospodarstw rybackich rozstrzygnięty zostanie konkurs pn. „Rybka z Roztocza”, a później odbędzie się konferencja „Rozsmakuj się w Roztoczu – ryby”. W sobotę organizatorzy zaproszą na Rynek, gdzie odbędą się pokazy edukacyjno – kulinarne, występy wokalno-instrumentalne, pokaz nowoczesnych technologii kulinarnych. Wystąpi Sambor Dudziński – aktor teatralny i musicalowy, wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, wynalazca. Do Narola przyjedzie z Time(less) Machine – Wehikułem Bezczasu zwanym także Dźwiękowiązałką. Na scenie pojawi się także Kapela Maliszów, a gwiazdą wieczoru będą Brathanki.

W niedzielę rozegrany zostanie turniej piłki nożnej o Puchar Lata 2017 r., dla dzieci zaprezentowane zostanie widowisko estradowe „Lady Fama i Myszka Miki”, wystąpi „Tomaszowska Kapela Podwórkowa”, zespół country „Ściana W” i zespół coverowy „REVERS”.

Szczegóły na plakacie.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here