Krzysztof Pata nowym kierownikiem Posterunku Policji w Horyńcu-Zdroju

1

Aspirant Krzysztof Pata nowym kierownikiem Posterunku Policji w Horyńcu-Zdroju. W poniedziałek z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie nadkomisarza Grzegorza Błaszczyka odebrał rozkaz personalny o mianowaniu na to stanowisko.

Fot. KPP Lubaczów.

W poniedziałek (03.07) w Posterunku Policji w Horyńcu-Zdroju odbyło się wprowadzenie nowego kierownika. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie nadkomisarz Grzegorz Błaszczyk w obecności Zastępcy Wójta Gminy Horyniec- Zdrój Janusza Wużyńskiego i horynieckich policjantów, wręczył aspirantowi Krzysztofowi Pacie rozkaz personalny o mianowaniu go na to stanowisko.

Kierownik Krzysztof Pata od 10 lat pełni służbę w Policji. Swoje doświadczenie z mundurem rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie w Zespole Patrolowym, następnie pracował w Wydziale Kryminalnym. W latach 2012 – 2015 roku pełnił służbę w Posterunku Policji w Horyńcu- Zdroju. Od roku 2015 do chwili obecnej ponownie pracował w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, jako technik kryminalistyki.

W chwilach wolnych od służby rozwija swoje pasje, które w głównej mierze wiążą się z Ochotniczą Strażą Pożarną, której jest prezesem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here