„Nowy” cmentarz w Lubaczowie ma wirtualną mapę

0

Nie wiesz, gdzie dokładnie jest pochowany Twój daleki krewny na cmentarzu komunalnym przy ul. Ofiar Katynia w Lubaczowie? W znalezieniu jego grobu pomoże Ci system GROBONET.

Do tej pory żaden z cmentarzy w Lubaczowie nie mógł doczekać się tego, co jest dostępne w wielu innych większych i mniejszych miastach kraju. Od kilku dni w sieci pod adresem www.cmentarze.lubaczow.pl znajduje się wirtualna mapa nowego cmentarza w Lubaczowie. Nekropolia doczekała się pełnej inwentaryzacji, a baza i położenie grobów zostało udostępnione w Internecie. Dostępna jest mapa miejsc spoczynku, informacje o osobach pochowanych w danym miejscu i zdjęcia nagrobków (warto posiłkować się menu dostępnym w prawym górnym rogu, rozwinąć legendę czy też minimapę). Ponadto udostępniona została usługa „Zapal wirtualny znicz”. Wystarczy jedno kliknięcie myszką i podanie podpisu, a na grobie, na 7 dni zostanie zapalone wirtualne światełko. Jednocześnie może się ich palić sześć.

– Mapę cmentarza komunalnego przy ul. Tadeusza Kościuszki planuje się opublikować do końca roku – wyjaśnia na swojej stronie Urząd Miejski w Lubaczowie,

Więcej informacji o systemie i modyfikacji danych uzyskać można w Biurze Obsługi Cmentarzy (MZGKiM, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 31, tel. 16 632 90 95, czynne w dni robocze w godzinach 7.00 – 15.00. Poza godzinami pracy oraz w dni wolne od pracy, niedziele i święta pełniony jest całodobowy dyżur telefoniczny pod numerem telefonu komórkowego 602 765 856).

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here