III Cieszanowska Dycha – znamy wyniki rywalizacji

0

Łukasz Markowicz wśród mężczyzn i Kinga Walania wśród kobiet najszybciej pokonali trasę biegu III Cieszanowskiej Dychy. W zawodach nordic walking zwyciężył Maciej Pietrasiewicz.

Na starcie trzeciej edycji Cieszanowskiej Dychy pamięci Wojtka Pałczyńskiego, która odbyła się w sobotę (01.07) stanęło około stu biegaczy oraz zawodnicy nordic walking, rywalizujący na trasie o długości 5,4 km.

Na mecie biegu jako pierwszy pojawił się 23-letni Łukasz Markowicz reprezentujący KU AZS UWR/ WOSIEK TEAM Wrocław. Trasę pokonał on w czasie 36 min. i 47 sek. Drugi linię mety przekroczył lubaczowianin Stanisław Ważny z Biegomanii (37:08), a trzeci Karol Majewski z miejscowego klubu Cieszanów Runners (37:33). Wśród kobiet najszybsza była Kinga Walania z TKKF SOKÓŁ Głogów Młp. (42:56), druga była Patrycja Amrożkiewicz (Amrożkiewicz Team, 46:30), a trzecia Marta Jop (Jarosławska Grupa Biegowa Sokół).

W rywalizacji nordic walking zwyciężył Maciej Pietrasiewicz, przed Łukaszem Konowalczukiem i Ewą Cwanek-Florek.

Szczegółowe wyniki rywalizacji znajdziecie na stronie pomiar-czasu.pl.

Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.