W weekend Dni Horyńca-Zdroju i Dni Łukawca

0

Weekend zapowiada się dość interesująco. Przed nami turnieje sportowe, rajdy, koncerty i wiele innych atrakcji. Swoje święto obchodzić będzie Horyniec-Zdrój i Łukawiec.

W sobotę w Horyńcu-Zdroju odbędzie się I rajd pieszy „Spacerem po Zdrowie”, dla najmłodszych wystąpi Cyrk Szok, a dla nieco starszych na scenie Parku Zdrojowego zaprezentują się zespoły 32 Band i Kapela Pieczarki oraz grupa wokalna GOK. O godz. 21:00 uczestnicy przeniosą się do świata cygańskiego za sprawą Don Vasyla Juniora i Cygańskich Gwiazd. Sobota zakończy się dyskoteką pod gwiazdami z DJ Wilu. Niedziela przebiegać będzie pod znakiem Turnieju Piłki Nożnej i koncertów zespołów z Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Wystąpi Lwowska Kapela TA-JOJ, Septblues, Trio X, Dawid Huczko Trio, CK Port Przemyśl i Average 65.

Z kolei mieszkańcy Łukawca i goście miejscowości będą mogli w sobotę wziąć udział w rajdzie rowerowym „obwodnica Łukawca” i Turnieju Piłki Nożnej 35+. W niedzielę o godz. 16:00 na stadionie rozpocznie się oficjalne rozpoczęcie Dni Łukawca. Później nastąpi część artystyczna, w której ramach wystąpią kapele: Szpaki, OdNowa, Braciaki, na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież z ZSP w Łukawcu i zespół KD Band. Nie zabraknie także kabaretu. Świętowanie zakończy się zabawą plenerową z zespołem Magic Time.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here