Lubaczów: Przerwa w dostawie wody na terenie całego miasta

11

MZGKiM na swojej stronie internetowej informuje mieszkańców Lubaczowa o braku dostępu do wody w najbliższy wtorek i środę.

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje, że w najbliższy wtorek (27.06.2017) oraz w środę (28.06.2017) nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie Lubaczowa. Przerwa będzie miała miejsce od godziny 22.00 do godziny 5.00. Niedostępność spowodowana jest pracami przy sieci wodociągowej.

źródło: MZGKiM

reklama
Ten baner wyświetlono 2 133 826 razy.

11 KOMENTARZE

 1. Na „go” z dużej litery to raczej nie zasługuje…. Najzabawniejsze że ma takie plecy, że nikt z „możnowaładnych” miejskich nie jest w stanie go utemperować. Świadczy to jak „silne” mamy władze, skoro mimo sygnałów od wielu lat o uprzykrzaniu życia ludziom nikt nawet palcem nie kiwnął. A i wodociągi wizerunkowo mooocno na tym straciły….

 2. A może to wina Tuska? 🙂
  Tak poważnie, skoro „wodociągi wizerunkowo mooocno straciły”, to w proteście przestaniesz korzystać z wody? Możesz się pochwalić gdzie i u kogo składałeś skargi? Którzy to „możnowaładni” odmówili interwencji? Bo jeździć anonimowo po władzach to każdy dupek potrafi.

 3. @tadek A dlaczego miałbym przestać korzystać z wody? Zwracam uwagę że władze są bezsilne i potrafią sobie jedynie podwyżki dawać, jeśli chodzi o realne działanie to już tak różowo nie jest. A gość miał już sporo spraw zgłaszanych oficjalnie, po różnych komisjach, zgłaszany na policji – i co? I nic. Dalej jeździ i każdego kogo zobaczy zwyzywa od sk****ów, de**li, smarkaczy i innych takich. A na dokładkę, na ulicy gdzie mieszka chyba już połowa mieszkańców go z domu powyrzucała za takie zachowanie – co zrobił? Właśnie wszystkim zakładają liczniki przy bramach. Na to są pieniądze. A ponoć budżet dopiąć się nie może. I nikomu z władz to nie przeszkadza.

 4. „Zwracam uwagę że władze są bezsilne i potrafią sobie jedynie podwyżki dawać, jeśli chodzi o realne działanie to już tak różowo nie jest.” – ja pier… skąd ty się wziąłeś? Realne działania to spacyfikowanie jakiego buraka i wystarczy? Tobie wy wystarczyło? No dobrze się bawię czytając te twoje gryzmoły 🙂 🙂
  „A ponoć budżet dopiąć się nie może”. To nie może czy ponoć nie może? Coś wiesz czy powtarzasz ploty? Swojego radnego nie możesz spytać? Ale ty go pewnie nie znosisz tak jak każdego kto ma funkcję czy stanowisko. To przecież jeden z „możnowaładców” hehehe. I jak tu ciebie poważnie traktować?

 5. @ccc Wp****ol burakowi – pójdziesz siedzieć za człowieka. Tak by to realnie wyglądało.

  Co do reszty – szkoda komentować. Nie jestem przeciw władzy jak to ładnie ująłeś – jestem przeciw bierności władzy. I taki ktoś bez kultury osobistej w buciorach lezie do domów mieszkańców i od razu od drzwi wrzeszczy złodzieje, bo wg niego za mało wody zużywasz…. Do tego są procedury, nie widzimisię jednego buraka.

 6. No nie mogę zrozumieć dlaczego buraka tolerujecie. Jak było w kabarecie „chamstwo należy zwalczać siłom i godnościom osobistom” 🙂 Dlaczego pozwalacie się obrażać i tak traktować przez jakiegoś niewychowanego ludka? Trzeba mu pokazać gdzie jego miejsce. Nie żeby zaraz wp***ol ale pogonić dziada i już!

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here