Zabawa z Koziołkiem Matołkiem

0

Do tego niewielkiego, choć słynnego miasta w Polsce – Pacanowa chce pojechać każde dziecko. Teraz staje się to możliwe, bo Miejski Dom Kultury w Lubaczowie organizuje wycieczkę do miejscowości Koziołka Matołka, a dokładniej do Europejskiego Centrum Bajki. Wyjazd już 30 czerwca.

Fot. centrumbajki.pl

Wizyta w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie to niezapomniana podróż do krainy dziecięcych marzeń i snów. Uczestnicy spotkają tam nie tylko Koziołka Matołka, ale także skrzaty, smoki, małego Pinokio i wiele innych postaci. W stolicy bajek najmłodsi będą mogli zobaczyć ciekawą wystawę „Bajkowy świat”, która jest interaktywną zabawą z użyciem technik multimedialnych. Dzieci obejrzą także „Spektakl Małego Widza”, wybiorą się do kina i wezmą udział w warsztatach „Wybuchowa Nauka”. W trakcie godzinnych zajęć wykonają fascynujące doświadczenia z wykorzystaniem ciekłego azotu i innych materiałów. Sprawią, że bita śmietana zamieni się w lody śmietankowe, zapałka mocniej zaświeci, a za pomocą banana wbiją gwoździa w deseczkę.

Koszt wycieczki to 130 zł od jednego dziecka. Zapisy dzieci w wieku 8 – 15 lat przyjmuje do 23 czerwca Krystyna Czura – instruktor MDK (tel. 16 632 96 35).

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here