W derbach powiatu górą Pogoń-Sokół Lubaczów [ZDJĘCIA]

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

Galeria zdjęć z niedzielnego (11.06) derbowego pojedynku w jarosławskiej klasie okręgowej, w którym MKS Pogoń-Sokół Lubaczów pokonał Granicznych Krowica 0:1. Strzelcem jedynej bramki w 50. minucie, po asyście Tomasza Ramiana, był Jarosław Roman.

Galeria zdjęć.

3 komentarze
  1. Bez dwóch zdań Pogoń lepsza. Krowica niestety jeszcze za nisko jak na tą ligę. Ale miejmy nadzieję, że wrócą silniejsi.

  2. Krowica zapłaciła frycowe w rundzie jesiennej, a teraz brakuje punktów. Za rok powinni wrócić już silniejsi i bardziej doświadczeni

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane