Urząd Skarbowy w Lubaczowie z tytułem „Przyjazny Przedsiębiorcy”

1

W poniedziałek (05.06) rozstrzygnięto XV edycję konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” w województwie podkarpackim. Tytuł trafił m.in. do lubaczowskiej placówki.

Naczelnik US W Lubaczowie Witold Półchłopek (drugi od prawej) odebrał odebrał nagrodę.

Trzy placówki na Podkarpaciu zostały laureatami XV edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” – to urzędy w Przeworsku, Dębicy i Lubaczowie.

– Wyróżnione urzędy skarbowe wykazały się sprawną obsługą przedsiębiorców oraz w pełni profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań i otrzymały prawo posługiwania się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przez kolejny rok. Jest on wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych oraz umiejętności i kompetencji pracowników Krajowej Administracji Skarbowej – czytamy na stronie Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie podkreślił, jak ważnym wyróżnieniem jest tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, przyznawany przez szczególną grupą podatników, jaką są przedsiębiorcy.

– To przedsiębiorcy, organizując działalność gospodarczą, przyczyniają się do zasilania budżetu państwa: bezpośrednio z podatków wnoszonych przez firmy i pośrednio – z podatków płaconych przez zatrudnianych pracowników – mówił Tomasz Janeczek..

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” ma zasięg ogólnokrajowy i organizowany jest przez Ministerstwo Finansów oraz Business Centre Club od 2003 r. Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze urzędy skarbowe poprzez wypełnienie ankiety konkursowej. W ankiecie oceniają jakość obsługi w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Te urzędy skarbowe, które zdobędą największa ilość punktów w ankietach, otrzymują tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. Prawo używania tytułu przysługuje do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

elubaczow.com, podkarpackie.kas.gov.pl

reklama
Ten baner wyświetlono 2 133 895 razy.

1 KOMENTARZ

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here