dni oleszyc 2017 - sobota 24. czerwca - koncerty majewski band i rh+ oraz wile innych atrakcji!

Urząd Skarbowy w Lubaczowie z tytułem „Przyjazny Przedsiębiorcy”

 · 7 czerwca 2017 o 13:13 · czas czytania: 2 minutes

W poniedziałek (05.06) rozstrzygnięto XV edycję konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” w województwie podkarpackim. Tytuł trafił m.in. do lubaczowskiej placówki.

Naczelnik US W Lubaczowie Witold Półchłopek (drugi od prawej) odebrał odebrał nagrodę.

Trzy placówki na Podkarpaciu zostały laureatami XV edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” – to urzędy w Przeworsku, Dębicy i Lubaczowie.

– Wyróżnione urzędy skarbowe wykazały się sprawną obsługą przedsiębiorców oraz w pełni profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań i otrzymały prawo posługiwania się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przez kolejny rok. Jest on wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych oraz umiejętności i kompetencji pracowników Krajowej Administracji Skarbowej – czytamy na stronie Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie podkreślił, jak ważnym wyróżnieniem jest tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, przyznawany przez szczególną grupą podatników, jaką są przedsiębiorcy.

– To przedsiębiorcy, organizując działalność gospodarczą, przyczyniają się do zasilania budżetu państwa: bezpośrednio z podatków wnoszonych przez firmy i pośrednio – z podatków płaconych przez zatrudnianych pracowników – mówił Tomasz Janeczek..

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” ma zasięg ogólnokrajowy i organizowany jest przez Ministerstwo Finansów oraz Business Centre Club od 2003 r. Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze urzędy skarbowe poprzez wypełnienie ankiety konkursowej. W ankiecie oceniają jakość obsługi w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Te urzędy skarbowe, które zdobędą największa ilość punktów w ankietach, otrzymują tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. Prawo używania tytułu przysługuje do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

elubaczow.com, podkarpackie.kas.gov.pl


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
W czwartek i piątek Urząd Skarbowy w Lubaczowie czynny dłużej
Milion złotych „na czysto” w rok – to możliwe także w Lubaczowie
Urząd Skarbowy w Lubaczowie najlepszy w Polsce – ranking Rzeczpospolitej

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.comBrak komentarzy.

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Jak tu parkujemy?

Mistrzowie parkowania i mistrzowie riposty – oceń sam

Mistrzowie parkowania: Potrzeba matką rozwiązań

REKLAMA

video

II Urodziny Football Academy Lubaczów – zobacz spot filmowy

III Lubaczowska Przedszkoliada Piłkarska – zobacz zdjęcia i film

Powstał poznawczy szlak dziecięcy eko.Gorajec.info

fotorelacje

Wyjeżdżając w Tatry możesz wypocząć u „swoich”

Lubaczów: Prace Stanisława Sobczyka w Galerii Miejskiego Domu Kultury

Procesja Bożego Ciała w Lubaczowie – zobacz zdjęcia

II Lubaczowska Piątka, I Lubaczowska Dziesiątka, Nordic Walking

Dni Lubaczowa na sportowo – zobacz zdjęcia z rywalizacji

Margaret z koncertem na Dni Lubaczowa [ZDJĘCIA]