Tłumy na otwarciu marketu PSB Mrówka w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

3

Tłumy mieszkańców regionu pojawiło się w sobotę (03.06) na otwarciu marketu PSB Mrówka w Lubaczowie. Klientów przyciągnęła nie tylko ciekawość i promocje, ale także atrakcje dla dzieci i liczne konkursy z nagrodami.

Punktualnie o godz. 9:00 w sobotę (03.05) pierwsi klienci mogli zrobić zakupy w nowym markecie PSB „Mrówka” w Lubaczowie. Obiekt o powierzchni 1,2 tys. m2, który powstał  przy ul. Wyszyńskiego 29, oferuje szeroki asortyment produktów z sektora „dom i ogród”. Z okazji otwarcia właściciele marketu przygotowali wielką fetę – dla dzieci liczne gry i zabawy, a dla osób robiących zakupy – m.in. konkursy z nagrodami.

Co ważne, z okazji 15-lecia sieci PSB Mrówka klienci robiący zakupy w Lubaczowie mogą nadal wziąć udział w ogólnopolskiej loterii, w której główną nagrodą jest samochód osobowy marki BMW i3. Wystarczy zrobić zakupy za min. 100 zł do 27.06.2017 r. i zarejestrować paragon na stronie: www.15lat.mrowka.com.pl.

Galeria zdjęć z otwarcia.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 128 846 razy.

3 KOMENTARZE

  1. To tzw. efekt nowości, bardzo dużo ludzi przychodzi z ciekawości, dużo pytają, trochę kupują, więc musi być obsługa. Przestaną przychodzić, to i obsługi będzie trzeba ze świeczką szukać. Taka kolej rzeczy. Był wielki szum ze sklepem Media Expert i już nie ma ani obsługi ani w ogóle tego sklepu.

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here