Lubaczów: Auto przewrócone na bok, mandat dla kierowcy

10

Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w czwartek(01.06) na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja i Wyszyńskiego w Lubaczowie.

Jak poinformowała KPP w Lubaczowie, 55-letni kierowca skody stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala. Nie odniósł on jednak poważniejszych obrażeń i opuścił go po udzieleniu mu pomocy. Mieszkaniec powiatu łańcuckiego, był trzeźwy. Został ukarany przez policjantów mandatem.

Fot. Reporter Elubaczow.

10 komentarze

 1. Jazda na czerwonym + zbyt krótki czas na zjazd ze skrzyżowania. Te światła od początku są źle zaprogramowane, może wreszcie zatrudnią kogoś do napisania kodu kto ma o tym pojęcie (o programowaniu i ruchu drogowym).

 2. Jechałby 50km/h to by nie było takiej sytuacji… A czerwonego to nie widział.. Lekki łuk jest i można szybko odfrunąć z asfaltu… Ile tam było wypadków masakra i niby światła są i dalej takie rzeczy… Brak słów

 3. zachowanie części kierowców na tym skrzyżowaniu to tragedia – przejazd na późnym żółtym lub może nawet na wczesnym czerwonym. nie ma praktycznie dnia żebym nie musiał czekać i przepuszczać jakiegoś bęcwała-mistrza kierownicy – bo przecież on jeszcze zdąży przeskoczyć

 4. Do Migacz (Hby ma rację):
  To jest prawidłowe, ponieważ jadąc z 3-go maja masz okrągłe zielone i masz przepuścić wszystkich (włącznie z pieszymi), którym przecinasz drogę!!! Gdybyś miał tam strzałkę w prawo (bezkolizyjny wjazd na skrzyżowanie) – wtedy nie powinno Ci nic przeszkadzać.

 5. Do Jack i Hby: Wydawało mi się, że z okrągłym zielonym i strzałką jest na odwrót. Może i jest prawidłowo tak jak jest, ale przechodziłem kiedyś przez to przejście w stronę kościoła mając zielone i auto jadące z 3 Maja gwałtownie przede mną hamowało, więc do potrącenia pieszego może tam kiedyś dojść.

 6. Do Migacz!
  Do potrącenia pieszego może dojść również gdy idziesz chodnikiem i jakiś 55 latek przewraca auto na bok. A brak znajomości przepisów nie zwalnia Ciebie z ich przestrzegania. Bo takie Gałgany wjeżdżający jak Ty na krzyżówki widząc zielone …. Ciekawi mnie jak u Ciebie z drogami równorzędnymi??
  Ps. cyt. „Może i jest prawidłowo tak jak jest”. To poczytaj i nie pisz, że może …
  Ustawa z 1997 roku, Prawo o ruchu drogowym. Miłej lektury i dobrze będzie widzieć Ciebie jako pieszego, a nie kierowcę!!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here