Lubaczów: Auto przewrócone na bok, mandat dla kierowcy

10

Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w czwartek(01.06) na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja i Wyszyńskiego w Lubaczowie.

Jak poinformowała KPP w Lubaczowie, 55-letni kierowca skody stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala. Nie odniósł on jednak poważniejszych obrażeń i opuścił go po udzieleniu mu pomocy. Mieszkaniec powiatu łańcuckiego, był trzeźwy. Został ukarany przez policjantów mandatem.

Fot. Reporter Elubaczow.

reklama
Ten baner wyświetlono 80 083 razy.

10 KOMENTARZE

 1. Jazda na czerwonym + zbyt krótki czas na zjazd ze skrzyżowania. Te światła od początku są źle zaprogramowane, może wreszcie zatrudnią kogoś do napisania kodu kto ma o tym pojęcie (o programowaniu i ruchu drogowym).

 2. Jechałby 50km/h to by nie było takiej sytuacji… A czerwonego to nie widział.. Lekki łuk jest i można szybko odfrunąć z asfaltu… Ile tam było wypadków masakra i niby światła są i dalej takie rzeczy… Brak słów

 3. zachowanie części kierowców na tym skrzyżowaniu to tragedia – przejazd na późnym żółtym lub może nawet na wczesnym czerwonym. nie ma praktycznie dnia żebym nie musiał czekać i przepuszczać jakiegoś bęcwała-mistrza kierownicy – bo przecież on jeszcze zdąży przeskoczyć

 4. Do Migacz (Hby ma rację):
  To jest prawidłowe, ponieważ jadąc z 3-go maja masz okrągłe zielone i masz przepuścić wszystkich (włącznie z pieszymi), którym przecinasz drogę!!! Gdybyś miał tam strzałkę w prawo (bezkolizyjny wjazd na skrzyżowanie) – wtedy nie powinno Ci nic przeszkadzać.

 5. Do Jack i Hby: Wydawało mi się, że z okrągłym zielonym i strzałką jest na odwrót. Może i jest prawidłowo tak jak jest, ale przechodziłem kiedyś przez to przejście w stronę kościoła mając zielone i auto jadące z 3 Maja gwałtownie przede mną hamowało, więc do potrącenia pieszego może tam kiedyś dojść.

 6. Do Migacz!
  Do potrącenia pieszego może dojść również gdy idziesz chodnikiem i jakiś 55 latek przewraca auto na bok. A brak znajomości przepisów nie zwalnia Ciebie z ich przestrzegania. Bo takie Gałgany wjeżdżający jak Ty na krzyżówki widząc zielone …. Ciekawi mnie jak u Ciebie z drogami równorzędnymi??
  Ps. cyt. „Może i jest prawidłowo tak jak jest”. To poczytaj i nie pisz, że może …
  Ustawa z 1997 roku, Prawo o ruchu drogowym. Miłej lektury i dobrze będzie widzieć Ciebie jako pieszego, a nie kierowcę!!

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here