Upoluj okazję, czyli rusza kolejna edycja Lubaczowskiej SHOPY

0

„Stare ale jare” – pod takim hasłem odbędzie się kolejna Lubaczowska SHOPA, czyli giełda rzeczy używanych i nie tylko. Czerwcowa edycja została wpisana w program obchodów Dni Lubaczowa i ruszy w sobotę (10. czerwca). Wydarzenie jest okazją do sprzedania zbędnych przedmiotów, a także do kupienia poszukiwanych skarbów.

Fot. Archiwum.

Wyprzedaż podwórkowa rozpocznie się o godz. 9:00 tradycyjnie na Targowisku Miejskim „Mój Rynek”. Lubaczowska SHOPA to doskonały pomysł na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy z domu. Polega na wymianie lub sprzedaży zalegających przedmiotów, ale także daje szansę na uzupełnienie m.in. garderoby, biblioteczki czy płytoteki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy – Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego zachęcają do udziału osoby, które mają w domu niepotrzebne rzeczy, które mogłyby się jeszcze komuś przydać. Każdy z mieszkańców możne przynieść zbędne przedmioty i mieć nadzieję, że ktoś będzie chciał je kupić lub wymienić.Jeszcze zostało trochę czasu na przeglądnięcie garaży, strychów czy piwnic, więc do dzieła!

Swój udział można zgłaszać, bezpłatnie rezerwując sobie stanowisko, pod numerem telefonu: 16 632 80 10 wew.44 (Biuro Promocji i Informacji UM) lub nic nikomu nie mówiąc, po prostu przyjść, znaleźć wolne miejsce i handlować.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here