Ruszyły zapisy do III Cieszanowskiej Dychy pamięci Wojtka Pałczyńskiego

0

Ruszyły zapisy do biegu ulicznego „Cieszanowska Dycha”, którego trzecia edycja odbędzie się w sobotę 1 lipca br. Wydarzenie to poświęcone jest pamięci tragicznie zmarłego Wojtka Pałczyńskiego z Cieszanowa, jednego z głównych inicjatorów zorganizowania tych zawodów.

Fot. JKR Ostrowski.

Rywalizacja, od ubiegłorocznej edycji, została wzbogacona także o koleżeński wyścig nordic walking na dystansie 5,4 kilometrów, która odbędzie się także i w tym roku. Trasa samego biegu pozostała taka sama jak rok wcześniej i liczyć będzie 10 kilometrów. Start i meta biegu znajdować się będą przy amfiteatrze w Cieszanowie. Zapisy na bieg przyjmuje na stronie www.pomiar-czasu.pl firma JKR Ostrowski z Tarnowca, która podczas zawodów zajmie się również profesjonalnym pomiarem czasu biegaczy.

Przypomnijmy, że w 2016 roku jako pierwszy na mecie Cieszanowskiej Dychy Pamięci Wojtka Pałczyńskiego pojawił się Stanisław Ważny z Biegomanii Lubaczów. Wśród kobiet triumfowała Magdalena Lachowska-Wójciak, a w zawodach nordic walking Maciej Pietrasiewicz i Małgorzata Kubiszyn.

Organizatorami imprezy są Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów oraz Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here