Lubaczów: Pijany 17-latek wylądował autem na ogrodzeniu

3

Pijany 17-latek wylądował, w nocy z soboty (27.05) na niedzielę, osobowym renault na ogrodzeniu jednej z posesji przy ul. Stanisława Dąbka w Lubaczowie. Na szczęście nikomu z podróżujących nic się nie stało.

Fot. KPP Lubaczów.

W nocy, z soboty na niedzielę około godz. 4, policjanci zauważyli rozbity samochód na ul. płk. Stanisława Dąbka w Lubaczowie. Ponieważ w samochodzie nie było nikogo, a jego uszkodzenia wskazywały na to, że ktoś mógł odnieść poważne obrażenia, policjanci zaczęli szukać osób, które mogły jechać tym samochodem. Po jakimś czasie na miejsce przybyła właścicielka pojazdu wraz z synem, który początkowo nie chciał się przyznać, że to on był kierowcą. 17-letni mieszkaniec Lubaczowa został zatrzymany. Funkcjonariusze ustalili, że to właśnie on kierował samochodem oraz kim byli jego pasażerowie. Na szczęście żadna z osób, które jechały samochodem nie odniosła poważniejszych obrażeń.

17-latek kierujący renaultem nie posiadał prawa jazdy, a ponadto był pijany. Alkomat wskazał ponad promil alkoholu w jego organizmie. Policjanci przeprowadzili czynności, które pozwoliły przedstawić młodemu mężczyźnie zarzut. Teraz odpowie za to przed sądem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

reklama
Ten baner wyświetlono 2 186 587 razy.

3 KOMENTARZE

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here