Zapraszamy na III Lubaczowską Przedszkoliadę Piłkarską

0

Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mogli w praktyce sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności. Po raz trzeci UKS Football Academy Lubaczów zaprasza na Lubaczowską Przedszkoliadę Piłkarską. Turniej rozegrany zostanie we wtorek (30.05) o godz. 9:30 na lubaczowskim Orliku.

Fot. Tomasz Mielnik, arch.

Sportowa rywalizacja organizowana jest z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Obok turnieju piłki nożnej w programie przewidziano wspólny taniec z Fitness Klub Batuka, gry, konkursy, zabawy ruchowe i malowanie twarzy. Inicjatorzy zawodów – UKS Football Academy Lubaczów i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie, zapraszają nie tylko dzieci, ale także ich rodziców i opiekunów.

O tym, że przedszkolaki uwielbiają sportową rywalizację połączoną z zabawą, można było przekonać się rok temu. Zachęcamy do obejrzenia filmowej relacji z II edycji wydarzenia.

Zobacz film.

II Lubaczowska Przedszkoliada PiłkarskaSportowa rywalizacja i świetna zabawa na II Lubaczowskiej Przedszkoliadzie Piłkarskiej zorganizowanej przez Football Academy Lubaczów!

Opublikowany przez Redakcja Elubaczow na 5 czerwca 2016

 

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here