Reprezentacja Placówki Straży Granicznej w Lubaczowie najlepsza

0

Reprezentacja Placówki Straży Granicznej w Lubaczowie zdobyła Puchar Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej. Zawody rozegrano w czwartek (25.05) w Przemyślu.

Turniej został rozegrany w czwartek (25.05) na dwóch boiskach do siatkówki plażowej znajdujących się na terenie Komendy BiOSG w Przemyślu. W rywalizacji łącznie wzięło udział 19 dwuosobowych drużyn reprezentujących placówki i wydziały BIOSG. Drużyna z PSG w Lubaczowie w składzie: plut. SG Jaroslaw Gryszczyk i kpr. SG Mateusz Goryl okazała się bezkonkurencyjna – w meczu finałowym pokonali Placówkę SG w Korczowej. Na trzeciej pozycji uplasowała się Placówka SG w Wetlinie.

Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczał Komendant Oddziału płk SG Robert Rogoz w towarzystwie swoich zastępców płk SG Marka Głuszczaka i płk SG Adama Pacuka oraz Pana Wiesława Kozieła Wiceprezesa Developresu SkyRes Rzeszów.