Lubaczów: Tydzień Kultury Uczniowskiej i Dzień Rodziny w „Dwójce”

0

Stowarzyszenie Przyjaciół „Trampolina” i Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie zapraszają na Tydzień Kultury Uczniowskiej. Dla dzieci i rodziców przygotowano szereg atrakcji, w których uczestniczyć będzie można od 29 maja do 2 czerwca.

Fot. Archiwum.

Tydzień Kultury Uczniowskiej zainaugurowany zostanie o godz. 9:30 turniejem integracyjno-sportowym „Razem, a nie osobno”. Następnego dnia o godz. 09:00 rozegrany zostanie Szkolny Turniej Gier Logicznych. O godz. 10:00 rozpoczną się zajęcia „Czytam i tworzę”, zabawy z pląsem w rytm muzyki i konkurs plastyczny „Dzieci całego świata”. Po południu organizatorzy zaproszą na Dzień Rodzinny. O godz. 16:00 odbędzie się rodzinne rysowanie i grillowanie. Uruchomiona zostanie loteria fantowa oraz wystąpi teatr KAMISHIBAI. Instruktor Active Group zachęcać będzie do zabawy na trampolinach, a instruktor tańca – do nauki pląsów. Odbędzie się także przedstawienie Teatru Forum „Mam prawo do…”. 1 czerwca o godz. 10:00 wszyscy uczestnicy będą bić rekord w czytaniu książek. Tydzień Kultury Uczniowskiej zakończy się 2 czerwca Dniem Sportu Szkolnego. W jego ramach odbędą się rozgrywki sportowe klas IV-VI, a dodatkową atrakcja będą dmuchańce.

Organizacja Tygodnia Kultury Uczniowskiej możliwa jest dzięki dofinansowaniu z Fundacji MBanku i Fundacji PZU, w ramach projektu „Z PZU po lekcjach”.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here