Margaret i Zeus muzycznymi gwiazdami tegorocznych Dni Lubaczowa

 · 22 maja 2017 o 12:22 · 5 komentarzy · czas czytania: 3 minutes

Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży i Zeus, czyli Kamil Rutkowski będą tegorocznymi muzycznymi gwiazdami Dni Lubaczowa. Już 10 czerwca będziemy mogli bawić się na ich koncertach. Wystąpią dla nas także Boba Jazz Band i zespół No To Co.

Fot. Archiwum.

Boba Jazz Band to polski zespół muzyczny, który wykonuje swingujący jazz tradycyjny w najczystszej postaci. Jednak grupa nie unika grania muzyki rozrywkowej w aranżacjach klasycznych, czerpiąc inspirację z muzyki filmowej, piosenek przedwojennych kabaretów, czy tańców latynoamerykańskich. Zespół miał okazję zagrać obok: Chrisa Barbera, Ackera Bilka, Roda Masona, Monty Sunshine i legendarnego Glenna Millera Orchestra. Boba Jazz Band koncertuje podczas dużych festiwali jazzowych w Polsce i poza granicami. Jeden z najlepszych zespołów muzyki jazzu tradycyjnego w Europie i na świecie po raz kolejny wystąpi podczas tegorocznych Dni Lubaczowa. Ich koncert odbędzie się w piątek 9 czerwca o godz. 17:00 w Państwowej Szkole Muzycznej.

Margaret to polska wokalistka i autorka piosenek. Margaret rozpoczęła karierę muzyczną w 2009 roku. Trzy lata później na potrzeby reklamy jednej z linii lotniczych nagrała piosenkę „It Will Be Lovely Day”, która przyniosła jej wielu fanów. Jednak naprawdę głośno o Margaret zrobiło się po występie na festiwalu TOPtrendy 2012 w Sopocie, gdzie zaśpiewała „Thank You Very Much”. Teledysk do tego utworu wywołał wiele kontrowersji. W 2014 roku ukazał się „Add the Blonde” – jej pierwszy album studyjny. Margaret jest autorką hymnu Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbyły się w Polsce w 2014 roku. Swój drugi album – „Just the Two of Us” wydała w roku 2015. Piosenkarka jest laureatką wielu nagród, m.in. Eska Music Awards, SuperJedynki, Polsat SuperHit, Glam Awards. W Lubaczowie jej koncertu i największych przebojów artystki będzie można wysłuchać 10 czerwca (sobota) o godz. 16:30.

Zeus to raper i producent z Łodzi. Muzyką zajmuję się od 1998 roku. Z Joteste tworzy grupę Pierwszy Milion. W 2007 roku wyszedł jego pierwszy solowy album. W czerwcu 2008 roku Zeus zwyciężył w ogólnopolskim konkursie na Demo roku organizowanym przez magazyn WuDoo. Główną nagrodą było nagranie i oficjalne wydanie albumu. Krążek „Co nie ma sobie równych” zebrał świetne recenzje i przez wielu słuchaczy jest uważany za jeden z najlepszych polskich rap albumów, jakie ukazały się w 2008 roku. Kolejne jego krążki, m.in. „Zeus. Jest super”, „Zeus nie żyje”, czy „Winda na 5” to kolejne porcje bezkompromisowych treści oraz pokazy wszechstronnych zdolności muzycznych autora. Dla nas artysta, z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta, wystąpi 10 czerwca (sobota) o godz. 20:30.

Zespół No To Co zadebiutował w 1967 roku w programie TVP pt. „Młodzieżowy Klub Piosenki Po Szóstej” pod nazwą „Grupa Skifflowa Piotra Janczerskiego”. Później występował jako „No To Co” i błyskawicznie zdobyli popularność. Do największych hitów zespołu należą: „Te opolskie dziouchy”, „Pożar w Kwaśniewicach”, „Gdy byłem chłopcem chciałem być żołnierzem”, „Gwiazdka z nieba”, „Po zielonej trawie piłka goni”, „Ach Franka Franka”, „Nikifor”, „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna” i wiele innych.

AH, elubaczow.com


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
II Lubaczowska Piątka, I Lubaczowska Dziesiątka, Nordic Walking
Dni Lubaczowa na sportowo – zobacz zdjęcia z rywalizacji
Margaret z koncertem na Dni Lubaczowa [ZDJĘCIA]

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.com


Komentarze (5)
Rocker 22.05.2017 ~ 20:31:28
IP: 195.116.**.**

Odchodzą artyści, prawdziwi muzycy, ich miejsce zajmują plastikowe gwiazdeczki zrobione na amerykańską modłę.

Groot 22.05.2017 ~ 20:56:30
IP: 89.77.**.**

Kto wymyślił godzinę koncertu Margaret ?

Qlimaro 22.05.2017 ~ 21:22:26
IP: 94.40.**.***

za Zeusa to macie ode mnie mega pozytywa!

Audi 23.05.2017 ~ 07:50:15
IP: 178.42.**.**

O jaaa Margaret. Ona jest zaje…..!

Rocker 23.05.2017 ~ 08:29:18
IP: 80.51.**.**

Kto wymyślił godzinę koncertu Margaret ? – słuchają jej głównie dzieci, więc godzina w sam raz :-)

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Kolorowe i jedyne w swoim rodzaju bombki z Kresowej Osady [FILM]

Za nami Lubaczowskie Forum Biznesu [ZDJĘCIA, FILM]

W międzynarodowym gronie walczą o zwycięstwo. Możesz im pomóc

fotorelacje

Stan wojenny w lubaczowskim Zespole Szkół – zdjęcia z inscenizacji

To niewiarygodne co zrobili w 6 dni! Babcia Aniela ma nowy dom!

Lubaczowski handmade, czyli czarujące dekoracje świąteczne

Za nami Lubaczowskie Forum Biznesu [ZDJĘCIA, FILM]

„Muzoman” w Państwowej Szkole Muzycznej w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

Przenieśli w „Zaczarowany świat opery, operetki i musicalu”

X