Kilkuletni, używany samochód w dobrym stanie technicznym i atrakcyjnej cenie? Takie rozwiązanie jest coraz bardziej dostępne. I to dla każdego

0

Nie każdego stać na nowy samochód. Wiele osób także świadomie i dobrowolnie rezygnuje z takiego rozwiązania, uznając je po prostu za nieopłacalne. Stąd też szeroka oferta motoryzacyjnego rynku wtórnego – sporo pojazdów praktycznie na każdą kieszeń. Jednak nasze oczekiwania rosną, także w zakresie nabywanych samochodów. Coraz bardziej popularna oferta aut poleasingowych jest odpowiedzią na takie właśnie rosnące oczekiwania.

Auta poleasingowe to już zupełnie inne pojazdy niż kiedyś

Samochody poleasingowe przez długi czas nie cieszyły się zbyt dobrą opinią. Uznawano je za wyeksploatowane gruchoty, zaniedbane i zajeżdżane w myśl zasady, że firma za wszystko zapłaci. Dzisiaj zmieniła się nasza mentalność, jako użytkowników aut. Inaczej jeździmy, lepiej dbamy o samochody służbowe, które często służą nam także do celów prywatnych. Poza tym restrykcyjne wymagania i zasady firm leasingowych sprawiają, że eksploatacja i serwis leasingowanych pojazdów jest dzisiaj już zdecydowanie na innym poziomie. Stąd też auto poleasingowe stanowi dzisiaj całkiem atrakcyjna alternatywę dla używanego pojazdu od prywatnego właściciela.

Co wyróżnia samochody poleasingowe?

Podstawową cechą i jednocześnie niewątpliwą zaletą aut poleasingowych jest ich stosunkowo młody wiek. Do sprzedaży poleasingowej trafiają zazwyczaj samochody 3, 4 lub 5-letnie. Poza tym, co także niezwykle istotne w dobie sprowadzanych licznie z zagranicy aut, źródło pochodzenia takiego poleasingowego pojazdu jest znane i pewne. Najczęściej jest to po prostu polski salon. Co jeszcze wyróżnia samochody poleasingowe? To przede wszystkim:

– pełna dokumentacja w zakresie serwisowania, napraw i wymiany części w danym samochodzie,
– kompleksowo udokumentowana przeszłość samochodu, zarówno serwisowa, jak i ewentualnie kolizyjna, czy lakiernicza,
– pewny, wiarygodny przebieg pojazdu,
– możliwość zakupu auta w oparciu o fakturę VAT, a nie jedynie umowę kupna – sprzedaży.

Zastanawiasz się, czy stać cię na samochód poleasingowy? Z pewnością

Oferta aut poleasingowych jest dzisiaj naprawdę szeroka i z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto jednak skorzystać w tym wypadku z propozycji dobrego, zaufanego i doświadczonego sprzedawcy. Wtedy będziemy mogli liczyć między innymi na korzystne warunki finansowania naszego zakupu, na przykład w formie udzielonego kredytu lub opcji wzięcia samochodu w leasing.

reklama
Ten baner wyświetlono 1 933 208 razy.

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here