Lubaczów: Na co warto wybrać się do kina w maju?

0

W maju na ekranie lubaczowskiego kina wyświetlony zostanie oskarowy hit – LA LA Land. Zobacz, na co jeszcze warto się wybrać. Oto przegląd majowych propozycji Miejskiego Domu Kultury.

Fot. Materiały dystrybutora.

W maju podglądać będzie można miłość jazzowego pianisty i początkującej aktorki. Ryan Gosling jako Sebastian Wilder i Emma Stone jako Mia Dolan ukażą się nam w amerykańskim komediodramacie muzycznym w reżyserii Damiena Chazelle’a  – La La Land. Film jest największym zwycięzcą gali Oscary 2017 i Złotych Globów 2017.

Dzieci i nieco starsi mogą wybrać się na brytyjsko-amerykański film w reżyserii Billa Condona ze scenariuszem Stephena Chbosky’ego i Evana Spiliotopoulosa – musical Piękna i Bestia. W maju na najmłodszych czekać będzie także animowana komedia Dzieciak rządzi, który na ziemię przybył z tajemniczą misją. Najmłodsi będą mogli poznać także dwa kociaki – Pima i Poma, których przyjaźń wystawiona zostanie na próbę. Mamuta Mańka, leniwca Sida i tygrysa Diego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Bohaterowie Epoki Lodowcowej: Mocne uderzenie opuszczą dotychczasowy dom, aby uratować się przed kosmicznym kataklizmem, który zagraża całemu światu.

MDK w maju wyświetlać będzie także filmy: Dalida. Skazana na miłość,  Chata,  Wszystko albo nic, Azyl, Wyklęty i Pokot.

Z pełnym repertuarem kina zapoznać się można klikając w link: mdklubaczow.pl.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here