Giełda Ogrodnicza zainauguruje w sobotę sezon na Miejskim Targowisku

1

W sobotę na Targowisku Miejskim w Lubaczowie odbędzie się Giełda Ogrodnicza pod hasłem „Wiosna wkoło”. Początek wydarzenia, które zainauguruje sezon przy ul. Handlowej, o 9:00.

Fot. elubaczow.com, arch.

Ogrody po zimie wymagają przywrócenia dawnego uroku. Niektóre potrzebują gruntownej przebudowy, aby nadać im funkcjonalności i przede wszystkim sprawić, by ich właściciele czuli się w nich dobrze. Przypadkowo dobrane detale mogą wprowadzać pewien chaos. Czasami nie wystarczy tylko przycinka krzewów. Warto zasadzić nowe sadzonki, kupić kolorowe kwiaty, dopasować kilka nowych elementów i ciekawy efekt gotowy. Wybierając się na zakupy warto przyjść na Giełdę Ogrodniczą, która ruszy w sobotę o godz. 9:00 na Targowisku Miejskim „Mój Rynek”.

Niepowtarzalnych przedmiotów, bibelotów, drobiazgów, rzeczy z duszą szukać będzie można w przyszłym tygodniu w sobotę (06.05), bo na targowisku ruszy pierwsza w tym roku Lubaczowska SHOPA – Giełda Rzeczy Używanych. Organizatorzy nie ograniczają handlarzy, dając im dowolność w zakresie sprzedawanych towarów. Kolejne organizowane będą w pierwszą sobotę czerwca, lipca, września i października.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here