W środę „Spotkanie Obywatelskie” z parlamentarzystami PO w Lubaczowie

 · 24 kwietnia 2017 o 9:40 · 7 komentarzy · czas czytania: 1 minute

Podkarpacka Platforma Obywatelska rusza z ofensywą i organizuje w 18-stu powiatach „Spotkania Obywatelskie”. W naszym regionie pojawi się m.in. przewodniczący PO Grzegorz Schetyna, była premier Ewa Kopacz, a w Lubaczowie wizytę zapowiedział Sławomir Nitras.

Fot. PO.

Regionalne władze Platformy Obywatelskiej przystąpiły do lokalnej ofensywy i w 18-stu powiatach Podkarpacia organizują „Spotkania Obywatelskie”, w których uczestniczyć będzie w sumie 60-ciu parlamentarzystów partii. Jedno ze spotkań odbędzie się w środę (26.04) o godz. 17:30 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Udział w nim zapowiedzieli: Sławomir Nitras – w Gabinecie Cieni wiceszef resortu Spraw Zagranicznych, były poseł do Parlamentu Europejskiego, Zofia Czernow – samorządowiec, poseł na Sejm RP, Ryszard Wilczyński – w Gabinecie Cieni wiceszef resortu ds. Samorządu i Agnieszka Kołacz-Leszczyńska – samorządowiec, poseł na Sejm RP.

elubaczow.com, Inf. nadesłana.


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
Negatywnie o reformie edukacji podczas Klubu Obywatelskiego w Lubaczowie
W środę spotkanie Klubu Obywatelskiego w Lubaczowie
Struktury Platformy Obywatelskiej na Podkarpaciu rozwiązane

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.com


Komentarze (7)
towarzysz 24.04.2017 ~ 12:27:34
IP: 195.47.***.**

to powinniśmy jako powiat zorganizować powitanie temu panu ” wiceszefowi resortu w gabinecie” cymbałów i pogonić dziada gdzie pieprz rośnie!!!!!! opozycja od siedmiu boleści. Pędzić osłów ,bo to pajace i źli ludzie!

Ha ha ha 24.04.2017 ~ 13:44:25
IP: 88.199.***.**

Żenujące, może niech wezmą ze sobą Komitet Obrony Darmozjadów z alimenciarzem i specem od faktur Kijowskim wtedy to już będą w komplecie ;-). co oni chcą nam zaoferować przez 8 lat tylko szkodzili obywatelom i temu biednemu państwu podwyższając podatek Vat z 22 do 23 %, podatek na ubranka dziecięce z 8 do 23%, ukradli nasze składki z OFE żeby załatać prowizorycznie dziurę budżetową tylko po to aby zaimponować Angeli Makreli i załatwić Tuskowi ciepłą posadkę w Brukseli. A o taśmach prawdy powiedzieli , ze to były nielegalne podsłuchy i bez znaczenia było dla nich , że sprzedali Polskę za 30 srebrników, które schowali do własnej kieszeni. Banda aferowiczów oderwana siłą od koryta zaczyna znowu Polakom mącić w głowach. SMUTNE!!!!!!!!!!!

orion 24.04.2017 ~ 13:44:46
IP: 88.199.***.**

co robią świnki??? świnki robią kkkkwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkk

rz 24.04.2017 ~ 21:31:11
IP: 107.167.***.**

Mój ulubiony portal zapyta w moim imieniu Grzesia o Akcję widelec , a przy okazji czy minister Szyszko był już
ministrem jak wycinano drzewa w naszym parku przy ulicy Rynek ?

orion 25.04.2017 ~ 07:27:42
IP: 88.199.***.**

Podczas spotkania niech Panie uważają na swoje torebki bo pan Sławek (pierwszy z lewej na zdjęciu) lubi sobie czasami coś „zanitrasić”
.

hu hu hu 25.04.2017 ~ 13:40:38
IP: 188.146.*.***

Ponoć przyjedzie z nimi Misiewicz z Macierewiczem to prawda to przyjdę po autograf, to jest żenada i ta cała ich spółka…………..

towarzysz 25.04.2017 ~ 14:54:06
IP: 195.47.***.**

Misiewicza nie będzie ale może przyjedzie wybitny ekonomista który ukończył stosunki międzynarodowe i wieku 26 lat został doradcą największego likwidatora Polskiej gospodarki (nosił za Balcerowiczem teczkę) niejaki Rysio Swetru , a może Siemoniak lub Grabiec ,którzy w wieku niespełna 30 lat zostawali dyrektorami spółek skarbu państwa czy może wnuk Gomułki polityk PO Borys Budka? To doborowe towarzystwo spod ciemnej gwiazdy pasowało by zaprosić.

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Kolorowe i jedyne w swoim rodzaju bombki z Kresowej Osady [FILM]

Za nami Lubaczowskie Forum Biznesu [ZDJĘCIA, FILM]

W międzynarodowym gronie walczą o zwycięstwo. Możesz im pomóc

fotorelacje

Stan wojenny w lubaczowskim Zespole Szkół – zdjęcia z inscenizacji

To niewiarygodne co zrobili w 6 dni! Babcia Aniela ma nowy dom!

Lubaczowski handmade, czyli czarujące dekoracje świąteczne

Za nami Lubaczowskie Forum Biznesu [ZDJĘCIA, FILM]

„Muzoman” w Państwowej Szkole Muzycznej w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

Przenieśli w „Zaczarowany świat opery, operetki i musicalu”

X