W środę „Spotkanie Obywatelskie” z parlamentarzystami PO w Lubaczowie

7

Podkarpacka Platforma Obywatelska rusza z ofensywą i organizuje w 18-stu powiatach „Spotkania Obywatelskie”. W naszym regionie pojawi się m.in. przewodniczący PO Grzegorz Schetyna, była premier Ewa Kopacz, a w Lubaczowie wizytę zapowiedział Sławomir Nitras.

Fot. PO.

Regionalne władze Platformy Obywatelskiej przystąpiły do lokalnej ofensywy i w 18-stu powiatach Podkarpacia organizują „Spotkania Obywatelskie”, w których uczestniczyć będzie w sumie 60-ciu parlamentarzystów partii. Jedno ze spotkań odbędzie się w środę (26.04) o godz. 17:30 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Udział w nim zapowiedzieli: Sławomir Nitras – w Gabinecie Cieni wiceszef resortu Spraw Zagranicznych, były poseł do Parlamentu Europejskiego, Zofia Czernow – samorządowiec, poseł na Sejm RP, Ryszard Wilczyński – w Gabinecie Cieni wiceszef resortu ds. Samorządu i Agnieszka Kołacz-Leszczyńska – samorządowiec, poseł na Sejm RP.

elubaczow.com, Inf. nadesłana.

7 komentarze

  1. Żenujące, może niech wezmą ze sobą Komitet Obrony Darmozjadów z alimenciarzem i specem od faktur Kijowskim wtedy to już będą w komplecie ;-). co oni chcą nam zaoferować przez 8 lat tylko szkodzili obywatelom i temu biednemu państwu podwyższając podatek Vat z 22 do 23 %, podatek na ubranka dziecięce z 8 do 23%, ukradli nasze składki z OFE żeby załatać prowizorycznie dziurę budżetową tylko po to aby zaimponować Angeli Makreli i załatwić Tuskowi ciepłą posadkę w Brukseli. A o taśmach prawdy powiedzieli , ze to były nielegalne podsłuchy i bez znaczenia było dla nich , że sprzedali Polskę za 30 srebrników, które schowali do własnej kieszeni. Banda aferowiczów oderwana siłą od koryta zaczyna znowu Polakom mącić w głowach. SMUTNE!!!!!!!!!!!

  2. Misiewicza nie będzie ale może przyjedzie wybitny ekonomista który ukończył stosunki międzynarodowe i wieku 26 lat został doradcą największego likwidatora Polskiej gospodarki (nosił za Balcerowiczem teczkę) niejaki Rysio Swetru , a może Siemoniak lub Grabiec ,którzy w wieku niespełna 30 lat zostawali dyrektorami spółek skarbu państwa czy może wnuk Gomułki polityk PO Borys Budka? To doborowe towarzystwo spod ciemnej gwiazdy pasowało by zaprosić.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here