Zapraszamy na spotkanie autorskie z Adamem Łazarem - już we wtorek (17.10) w mbp w lubaczowie.

Mistrzowie parkowania: Idą święta, coraz ciekawiej na parkingach

 · 12 kwietnia 2017 o 8:26 · 7 komentarzy · czas czytania: mniej, niż minutę

Okres przedświąteczny tradycyjnie związany jest ze wzmożonym ruchem w Lubaczowie. Kierowcy, szukając wolnego miejsca do zaparkowania, zapominają często nie tylko o przepisach ruchu drogowego, ale także i o zdrowym rozsądku.

Zdjęcie pochodzi z profilu Mistrzowie parkowania – Lubaczów.


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
Mistrzowie parkowania: BMW – „Bo Mogę Więcej”
Mistrzowie parkowania: W „Zetesie” też mają swoich mistrzów
Mistrzowie parkowania: Taki mały a tak dużo potrafi!

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.com


Komentarze (7)
rz 12.04.2017 ~ 15:14:42
IP: 91.240.***.*

Szanowna redakcjo prosiłbym o zdjęcia mistrzów parkowania przed Starostwem Powiatowym na ulicy Mari Konopnickiej. Jesteście portalem panującej obecnie władzy to zróbcie coś dla mieszkańców by wymieniona ulica była przejezdna w obu kierunkach .

zr 12.04.2017 ~ 18:04:27
IP: 94.254.***.***

rz, skąd takie przeświadczenie i skąd taki wniosek, że elubaczow.com jest portalem panującej obecnie władzy? Czy coś nam, mieszkańcom miasta i powiatu nie wiadomo?

zimna 12.04.2017 ~ 19:00:19
IP: 91.240.***.*

@ zr
A czytałeś może na tym portalu o pewnym panu który został aresztowany przez CBŚ za machlojki związane z dotacjami unijnymi? i ze to synek kogoś ważnego w starostwie i ze ten rodzic własnie miał nawet przeszukanie w pracy bo mu pomagał?
A może przeczytałeś o tym, że dwóch policjantów ( ojciec- emerytowany, syn dwa miesiące do emerytury) spowodowało kolizję i uciekli z miejsc zdarzenia na stację benzynową po nową wodę ognistą?
Ja też nie.. dlatego oni są portalem obecnej władzy bo władza mówi im co mają pisać..

zr 12.04.2017 ~ 19:29:22
IP: 94.254.***.***

zimna, rozumiem że o tych wszystkich, sprawdzonych i pewnych tematach napisałaś na redakcyjną skrzynkę? Jeżeli tak i pozostało to bez odpowiedzi – masz wówczas pełną rację, można dochodzić do takich wniosków.

Sprawę CBŚ i „machlojek” (jak to określiłaś) znam powierzchownie, z różnych źródeł. Wiem też, że precedens ten prawdopodobnie trwał do kilku(nastu) miesięcy. Gdzie wówczas był urzędnik państwowy, ustawodawca? Wiem też, że w kilku przypadkach nie doszło do przestępstwa, a jedynie do ominięcia prawa, za co w Polsce chyba jeszcze nie idzie się do więzienia ;)

Co w sprawie matki tegoż syna, na którego – okazuje się – wydałaś już wyrok? Czy została zawieszona w pełnieniu swoich obowiązków? Czy lokalna społeczność w jakikolwiek sposób zareagowała czy tylko bije pijanę na forum publicznym? Jakie działania zostały poczynione w tym zakresie?

Ciekawi mnie skąd masz takie informacje, aby władza cokolwiem im mówiła na temat artykułów jakie mają się pojawiać, a jakie nie. A może śmiesz twierdzić, że z naszych, publicznych pieniędzy idą jeszcze pieniądze na ten szczytny cel?

Kris 12.04.2017 ~ 20:46:03
IP: 94.40.**.***

Jeśli chodzi o pseudoaferę, to poczekajmy na wyrok. Podobnie w innych powyższych sprawach. A może warto zapytać też o naszych lokalnych Misiewiczów, którzy robią dziwne kariery w agencjach i spółkach podległych obecnej władzy?

zz 12.04.2017 ~ 21:58:47
IP: 185.25.***.***

Zgodnie z art. 212 § 1 kk (kodeksu karnego – jeśli ktoś nie wie) kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. czyli jednym słowem jeśli ktoś który umieścił np na Facebooku posty, w których pomówił kierowcę o postępowanie stwarzające zagrożenie na drodze, Jak się okazuje, takie działania mogą skutkować odpowiedzialnością prawną.

zz 12.04.2017 ~ 22:00:13
IP: 185.25.***.***

lepiej żeby redakcja nie nakręcała ludzi, których nie brakuje, którzy na grupie mistrzowie parkowania w Lubaczowie będą wrzucać zdjęcia pojazdów gorzej zaparkowanych :D

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: BMW – „Bo Mogę Więcej”

Mistrzowie parkowania: W „Zetesie” też mają swoich mistrzów

Mistrzowie parkowania: Taki mały a tak dużo potrafi!

REKLAMA

video

TVP Rzeszów: Ogólnopolskie Święto Myśliwych

TVP Rzeszów: Szymon Ozimek z Oleszyc ma własne zdalne obserwatorium astronomiczne

Podkarpackie Święto Lasu w Nadleśnictwie Oleszyce [ZDJĘCIA]

fotorelacje

Tłumy wiernych na „Różańcu do granic” [ZDJĘCIA]

Lubaczów: Znamy szczegóły dotyczące rozbudowy MDK

„Na dziedzińcu dziś Wesele!” w Zespole Placówek im. Jana Pawła II

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Sanoczanka Święte [FOTORELACJA]

Piłka nożna: MKS FA Lubaczów – Stal Rzeszów [ZDJĘCIA]

Lubaczów: Polki wygrały towarzyski mecz z reprezentacją Ukrainy