Piłkarski weekend w powiecie lubaczowskim [ZAPOWIEDŹ]

0

Piłkarze jarosławskiej „okręgówki” i lubaczowskiej A klasy w weekend ponownie wybiegną na murawy swoich boisk. Sporo emocji zapowiada się szczególnie w klasie okręgowej, bo obie nasze drużyny zagrają u siebie.

Piłkarski weekend w naszym powiecie rozpoczną zawodnicy Pogoń-Sokół Lubaczów. Przy ulicy Sportowej w sobotę o godzinie 16:00 gospodarze podejmować będą vice-lidera tabeli Huragan Gniewczyna. Zespół prowadzony przez Władysława Pisarza do zespołu z powiatu przeworskiego traci jedynie trzy punkty. Huragan w 2017 roku zdobył taką samą ilość punktów jak lubaczowski MKS – 7 oczek. Drugi przedstawiciel w klasie okręgowej Graniczni Krowica będzie podejmować na własnym terenie Fenix Leszno. Spotkanie zapowiada się jako ten o „sześć punktów” ponieważ obie ekipy w ligowej tabeli dzieli jeden punkt. Początek meczu o godz. 15:00.

Natomiast w A klasie…

Najciekawiej zapowiada się mecz na szczycie tabeli. Gwiazda Wielkie Oczy podejmować będzie na własnym boisku niespodziewanego lidera z Futor. Miejscowi do Błękitnych tracą zaledwie 4 punkty i zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli z 32 punktami. W Antonikach natomiast odbywać się będą pierwsze derby Gminny Lubaczów w 2017 roku. Lisie Jamy podejmować będą Rolnik Wólka Krowicka. Trudny mecz czeka walczącą o utrzymanie Victorię Stary Dzików, którzy podejmować będzie Zryw Młodów. Do derbów dojdzie także w Gminnie Narol. Leśnik Płazów będzie walczył o kolejne punkty z Narolem. Większość spotkań rozpocznie się o godz. 16:00.

Zestawienie par 16. kolejki spotkań:

Roztocze Ruda Różaniecka – Zdrój Horyniec
Ursus Dachnów – Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików – Zryw Młodów
Leśnik Płazów – Roztocze Narol
Czarni Oleszyce – Unia Łukawiec – mecz o godz. 13:00.
Gwiazda Wielkie Oczy – Błękitni Futory
Start Lisie Jamy – Rolnik Wólka Krowicka


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here