Jesienią nowe loty z Rzeszowa do Glasgow

0

Od końca października br. linia lotnicza Ryanair uruchomi nowe połączenie z podrzeszowskiej Jasionki do Glasgow, największego miasta Szkocji. Pasażerowie będą mogli skorzystać z połączenia dwa razy w tygodniu.

Fot. elubaczow.com, arch.

Ryanair uruchamia loty na szkockie lotnisko Glasgow-Prestwick. Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, twierdzi, że nowa trasa to odpowiedź na liczne sygnały ze strony pasażerów podróżujących z Podkarpacia i sąsiednich regionów na północ Wielkiej Brytanii.

– Cieszę się, że Ryanair wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i wierzę, że loty z Rzeszowa do Glasgow będą równie popularne, jak nasze połączenia z Londynem, Manchesterem czy Bristolem – mówi Michał Tabisz portalowi rzeszow-news.pl.

Promocyjne ceny biletów z Rzeszowa do Glasgow zaczynają się od 119 zł. Rezerwacji będzie można dokonywać na stronie internetowej przewoźnika, który nie podał jednak jeszcze w jakie dni będzie uruchomione to połączenie.

Z lotniska w Jasionce w ramach regularnych połączeń pasażerskich można dotrzeć do Warszawy (10 rejsów tygodniowo), Londynu i Monachium (codziennie) oraz Berlina, Dublina, Manchesteru, Bristolu i East Midlands, oraz w sezonie letnim na grecką wyspę Korfu. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa i Ryanair.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here