Koszykówka: Lakers Team z Pucharem Burmistrza Oleszyc

0

W sobotę (01.04) w hali widowiskowo-sportowej w Oleszycach odbył się V Amatorski Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Najlepiej wypadła ekipa Lakers Team.

W sobotnich (01.04) zawodach udział wzięły trzy drużyny, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została drużyna Lakers Team, drugie miejsce zajął zespół Szalone Promile, a trzecie Załoga Dżi.

Na zakończenie turnieju burmistrz Andrzej Gryniewicz pogratulował wszystkim zawodnikom, wręczył pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Drużyna zwycięska otrzymała także puchar. Najlepszym zawodnikiem sobotniego turnieju został Wojciech Szwed.

Sędzią głównym turnieju był Piotr Biały, a opiekę medyczną sprawował Konrad Czerwiec.

Organizatorami turnieju byli: Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach.