Rusza kolejna edycja Targów Edukacji i Pracy

2

Chcą osobom bezrobotnym dać szansę na zatrudnienie, a pracodawcom umożliwić znalezienie godnego zaufania pracownika – ruszają Targi Edukacji i Pracy. Spotkanie organizowane w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie odbędzie się w piątek (07.04) w godz. 10:00-13:00.

Fot. Archiwum

Targi przebiegać będą pod hasłem „Młodzi na rynku pracy w Lubaczowie”. W programie przewidziano konsultacje doradcy zawodowego i pośrednika pracy, zaprezentowane zostaną oferty szkoleniowe i edukacyjne, a także pracy krajowej i zagranicznej.

Coroczna organizacja Targów Pracy potwierdza, że taka forma kontaktów na linii pracodawca-pracownik jest nadal potrzebna. Są idealnym momentem i miejscem na skonfrontowanie oczekiwań pracodawców wobec pracowników i odwrotnie. Umożliwiają bowiem bezpośredni kontakt z kandydatami, którzy odpowiadają oczekiwaniom i wymogom rekrutacyjnym firmy, a także wymianę informacji i wzajemnych oczekiwań. Z kolei osobom bezrobotnym stwarzają szansę na rozmowę oko w oko z przedstawicielami różnych branż, zdobycie przewagi nad konkurencją, uzyskanie informacji dotyczących możliwości rozwoju i zatrudnienia, a także na znalezienie praktyk swoich marzeń.

Organizatorem Targów Edukacji i Pracy jest Młodzieżowe Centrum Kariery w Cieszanowie.

AH, elubaczow.com


2 komentarze

  1. A Ja myślałem żeby dostać pracę w powiecie należy być członkiem psl. Kiedyś nim byłem. To Józek i Zdziszek wszystko mi załatwiali. Ale się wypisałem. Wiecie dlaczego bo mam ambicje honor i zasady. Dziś trzepie 75 tys $ rocznie i się nabijam patrząc co się stało z Panem K. Panem B. A jeszcze jak Jarek uchwali kilka ustaw to powiat w końcu wolny od kolesiostwa.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here