Rusza sezon imprez w plenerze, warto zadbać o dodatkowe atrakcje

0

Wraz z rozpoczęciem wiosny coraz więcej czasu spędzamy na wolnym powietrzu. W plenerze organizujmy także wiele imprez okolicznościowych i spotkań towarzyskich. Zapraszając gości do siebie, warto zadbać o dodatkowe atrakcje, szczególnie dla najmłodszych.

Fot. Park rozrywki „Karuzela”.

Korzystanie z profesjonalnej pomocy firmy zewnętrznej przy organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń nie jest już niczym zaskakującym. Takimi usługami posiłkują się nie tylko instytucje publiczne i firmy, ale także coraz częściej osoby organizujące rodzinne przyjęcie okolicznościowe. Zestawy dmuchańców, kule wodne i opieka animatorów potrafi rozkręcić każdą imprezę, szczególnie gdy jej uczestnikami są dzieci.

Potwierdzają to pracownicy Parku rozrywki „Karuzela”, którzy zajmują się kompleksową obsługą wydarzeń, m.in. na terenie powiatu lubaczowskiego.

– Większość firm i instytucji rezerwuje wypożyczenie dmuchańców z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, tak by mieć zagwarantowane skorzystanie z konkretnych obiektów. Coraz częściej zleceniodawcy są zainteresowani także uczestnictwem w wydarzeniu animatorów, którzy jeszcze przed imprezą zaproponują jej szczegółowy program – mówią w „Karuzeli”.

Firma oferuje dysponuje największa w regionie wypożyczalnią dmuchańców dla dzieci i młodzieży, samochodziki i inne pojazdy z napędem elektrycznym, trampoliny, kule wodne, maszyny do popcornu i lodów, ale także szeroką kadrą animatorów. Do dyspozycji mają ponadto Magiczną Foto Budkę oraz nagłośnienie i oprawę muzyczna z możliwością uczestnictwa znamy artystów.

Park rozrywki „Karuzela” – tel. 602 424 844.

Artykuł sponsorowany.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here