13.3 C
Lubaczów

Bal Charytatywny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Lubaczowie

Podobne wpisy

W tym roku Zarząd Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Lubaczowie po raz trzynasty zorganizował Bal Charytatywny. Dochód z imprezy przeznaczony jest na pomoc najmłodszym mieszkańcom Lubaczowa.

Obraz przedstawiający Bal Charytatywny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Lubaczowie
Fot. rezydencjapodorlami.pl

Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym powodzeniem. Już w grudniu nie było wolnych miejsc, mimo, że bal odbył się pod koniec lutego. W tym roku rytm zabawie w Rezydencji Pod Orłami nadawały dwa zespoły muzyczne CHROMATIC PLUS i MAJEWSKI BAND. W trakcie Balu organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji, między innymi walczyk czekoladowy, z którego dochód zasili konto TPD. Goście bawili się w szampańskim nastroju do wczesnych godzin rannych i już zadeklarowali udział w przyszłorocznej edycji Balu.

– Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w organizacje Balu w tak szczytnym celu jakim jest wspieranie naszych dzieci. – mówi Prezes TPD w Lubaczowie Teresa Koza.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane