Tak wygląda salon Harleya Davidsona i GOC w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

4

Stanisław Myszkowski z Lisich Jam, właściciel firmy Game Over Cycles, zaprezentował w piątkowy (24.02) wieczór salon Harleya Davidsona i GOC, który wybudował w Rzeszowie. Obiekt zrobił ogromne wrażenie nie tylko na ludziach z  branży motoryzacyjnej.

– Grubo, jest moc, miażdży – to były najdelikatniej wypowiadane słowa w piątkowy wieczór podczas zamkniętej prezentacji nowego salonu, który powstał przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie. Ogromne wrażenie na kilkuset osobach, nie tylko z branży motoryzacyjnej, zrobił nowy obiekt, w którym połączono dwie marki – legendarnego i znanego na całym świecie Harleya Davidsona i chcącą cały czas ten świat podbijać – firmę Game Over Cycles Stanisława Myszkowskiego z Lisich Jam.

O tym, że to niepowtarzalny obiekt, podczas imprezy podkreślano wielokrotne. W sumie nie mogło być inaczej, bo wszystko co robi Myszkowski ma być oryginalne i zaskakujące – na tym opiera on swój motoryzacyjny biznes od samego początku. W największym w Europie Środkowowschodniej salonie Harleya dopracowane zostały wszystkie detale. Zresztą, zobaczcie sami…

Galeria zdjęć autorstwa Małgorzaty Wietechy (with-you.pl).


4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here