Cieszanów: Pełny drzewa wóz rolniczy odczepił się od ciągnika

7

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek (23.02) w Cieszanowie. Od jadącego ciągnika rolniczego odczepiły się dwa wozy z drzewem, po czym uderzyły w idącego chodnikiem pieszego. 76-letni mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Fot. KPP Lubaczów

Do zdarzenia doszło w czwartek (23.02) około godz. 10, na drodze wojewódzkiej 865 w Cieszanowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, w wyniku przerwania zaczepu przy wozie rolniczym, doszło do odczepienia się od ciągnika dwóch wozów z drzewem. Odczepione wozy wjechały na chodnik gdzie uderzyły w idącego 76-letniego mieszkańca gminy Cieszanów.

Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Policjanci przebadali stan trzeźwości kierującego ciągnikiem rolniczym, był trzeźwy.

Kierowcy ciągnika rolniczego, 54-letniemu mieszkańcowi gminy Cieszanów, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymano prawo jazdy.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

7 komentarze

  1. Wozy same sie nie odczepily, odpowiedzialny jest ten ktory niedbale zaczepial, albo wlasciciel, ktorego sprzet mozliwe ze jest tak wyeksploatowany ze nie nadaje sie do jazdy. Takie zwykle skutki niedbalstwa. Przestrzegac zasad bhp, troche logicznego myslenie i wiele takim zdarzen by nie bylo.

  2. Plus pełne drewna wozy odczepiły się od ciągnika, bo pomimo iż tylko w jednym z nich uszkodzeniu uległ zaczep, to jednak obydwa podążyły w innym kierunku niż ciągnik, czyli od ciągnika odczepiły się dwa wozy..logika się kłania;)

  3. To tak się jeżdzi w wschodniej Polsce. Wozy konne dopuszczone do ruchu na drogach publicznych. Faktycznie wschod jest daleko za murzynami, ale to też Polska tylko inne przepisy. Buraczyna. Te 4 posty nie są na temat bezpieczeństwa. Wymiar sprawiedliwości sie kłania.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here