Zrób „Paczkę dla kociaka i psiaka”

0

W Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaczowie zbierana jest karma dla zwierząt. Przysmaki i akcesoria dla czworonogów zbierane będą do końca lutego.

Fot. Schronisko Orzechowce.

W szkole, w każdej klasie, na świetlicy oraz na korytarzu pojawiły się pudła na dary dla psów i kotów. Widać także hasło „PACZKA DLA KOCIAKA I PSIAKA”. Ma to zachęcić dzieci i rodziców do włączenia się w zbiórkę pożywienia dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Akcja ma także wspomóc działalność Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt „ARKA” w Przemyślu. Dla czworonogów zbierana jest karma sucha i mokra. Zwierzaki czekają również na inne dary – np. koce, którymi można będzie wyścielić ich legowiska, zabawki czy wyposażenie, np. smycze, obroże, miski, żwirek.

W schronisku w Orzechowcach pod opieką jest około 220 psów i 25 kotów. Zwierzęta tam trafiające są ofiarami wypadków, wycieńczenia spowodowanego samotną tułaczką po mieście czy zaniedbań z winy poprzednich właścicieli. Nie bądźmy obojętni na los czworonogów. Pokażmy, że jesteśmy skorzy do niesienia pomocy naszym mniejszym braciom i przyłączmy się do akcji.

Koordynatorem zbiórki jest Aleksandra Sobolewska.

Dla czworonogów zbierana jest karma sucha i mokra. Zwierzaki czekają również na inne dary – np. koce, którymi można będzie wyścielić ich legowiska, zabawki czy wyposażenie, np. smycze, obroże, miski, żwirek.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here