Lubaczów: Chcą, by ich stołówka była extra. Potrzebują Twojego głosu

0

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie została zgłoszona do konkursu „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”. Główną nagrodą jest remont szkolnej stołówki o wartości ponad 30 000 zł. Wszyscy możemy przyczynić się do zmiany warunków pomieszczenia przystosowanego do spożywania posiłków w szkole. Głosować można codziennie do 31 maja 2017 roku.

Fot. lubaczow.pl

W konkursie bierze udział 233 placówki, ale ta liczba nadal rośnie, bo wciąż można zgłaszać stołówki do programu. Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie od kilku dni jest już na liście jednostek biorących udział i zbiera głosy internautów. Głosować mogą osoby pełnoletnie. Dziennie można oddać jeden głos. Głosowanie odbywa się na stronie: www.extrastolowki.pl. Można zwiększyć liczbę punktów, które zostaną przyznane szkole za jeden głos, podając dane z paragonu potwierdzającego zakup dowolnej Delmy Extra.

W 5-ciu placówkach, które otrzymają największą liczbę głosów organizatorzy wyremontują stołówki, w 50-ciu – przeprowadzą warsztaty edukacyjne dotyczące mądrego gospodarowania żywnością, a do 30-stu – prześlą zestaw pięćdziesięciu tac obiadowych.

Pozwólmy dzieciom w szkolnej stołówce czuć się jak w domu. Zagłosujmy na Szkołę Podstawową nr 2 w Lubaczowie.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here