Eko spektakl dla dzieci w Lubaczowie

0

Do Lubaczowa przyjedzie Syrena Milena, która będzie potrzebowała pomocy najmłodszych mieszkańców miasta. Dzieci będą musiały zrobić wszystko, by dom pięknego gościa był znów czysty i zadbany. W środę (15.02) w Miejskim Domu Kultury Aktorzy Krakowskiego Biura Promocji Kultury edukować będą jak dbać o otaczającą nas przyrodę.

Fot. kultura.krakow.pl

Burmistrz Miasta Lubaczowa widząc spore zainteresowanie spektaklem aktorów z Krakowa, którzy w październiku przedstawili interaktywną inscenizację pt. „Szukając zielonej planety” postanowił po raz drugi najmłodszym mieszkańcom zrobić niespodziankę. Tym razem zaprasza na spektakl „Zielona Wyspa pirata Pifpafa”. Na scenie pojawi się Syrena Milena – mieszkanka odludnej wyspy, pirat Pifpaf – tchórz o dobrym sercu oraz Anka – bardzo odważna towarzyszka Pifpafa. Opowiedzą jak ludzie doprowadzili piękne kiedyś miejsce do tragicznego stanu. Wyspa syreny jest zaśmiecona, a otaczająca ją woda – brudna. Bohaterowie, przy pomocy publiczności będą musieli się postarać, by dom pięknej syreny był znów czysty i przyjazny dla zwierząt.

Spektakl ma na celu rozbudzanie świadomości ekologicznej i rozwijanie aktywnych postaw wobec przyrody i jej ochrony. Przedstawienie w reżyserii Aleksandry Kowalczyk przedstawią Justyna Baran, Urszula Machnik i Janusz Baran. Inscenizacja wystawiona zostanie w godz. 8:30, 10:00 i 12:00.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here