Młodzi fryzjerzy z Podkarpacia będą w niedziele rywalizować w Lubaczowie

0

Już po raz trzydziesty dziewiąty młodzi adepci fryzjerstwa z regionu rywalizować będą w Konkursie Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego. Tegoroczny konkurs odbędzie się w niedzielę (12.02) w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie.

XXXIX Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego organizowany przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Lubaczowie pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Starostwa Powiatu Lubaczowskiego. Do zawodów przystąpi ponad 50 uczestników, którzy wystartują w czterech kategoriach: konkurencja damska – fryzura kreatywna i wieczorowa, fryzura ślubna z długich włosów, fryzura z fal i pierścieni na mokro a’la Monroe oraz plecionki i warkocze na długich włosach. Uczestników oceniać będzie Komisja Konkursowa, a nad prawidłowym przebiegiem czuwać będzie Komisja Kontroli.

Wszyscy uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki a laureaci trzech pierwszych miejsc w poszczególnych konkurencjach puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo, trójka laureatów pojedzie 23 kwietnia 2017 r. do Poznania, aby tam w Konkursie Ogólnopolskim walczyć o tytuł Mistrza Polski, który poza ogromnym prestiżem daje nominację do kadry reprezentującej Polskę w Mistrzostwach Świata w 2016 roku.

Konkurs rozpocznie się rejestracją uczestników o godz. 9:30, a o godz. 10:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie rywalizacji. Uzupełnieniem i urozmaiceniem konkursowych rywalizacji będą zaplanowane atrakcje. W przerwach strefa gastronomiczna restauracji Kresowa Osada zaprasza na poczęstunek oraz kawę, przewidziane są także atrakcje w postaci stoisk z profesjonalnymi produktami fryzjerskimi, pokazy fryzjerskie marki „ING”, makijażu, prezentacje grup artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie oraz show taneczne grupy Break Dance. Wstęp wolny!


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here