W Lubaczowie będą zastanawiać się nad zagrożeniami życia duchowego

2

W Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie rozważać będą nad tematem „Zagrożenia życia duchowego – fikcja czy rzeczywistość”. Debata z udziałem przedstawicieli różnych środowisk odbędzie się w środę (1.02) o godz. 10:30.

Fot. Archiwum

Organizatorzy debaty zauważyli, że we współczesnym świecie istnieje większa potrzeba uświadamiania chrześcijan na ich temat oraz konsekwencji wikłania się w różnego typu praktyki okultystyczne, spirytystyczne, satanistyczne, bo przeciwnik Boga i człowieka jest bardzo pomysłowy w proponowaniu coraz to nowszych, bardziej atrakcyjnych zagrożeń duchowych czyli wszystkiego co oddala człowieka od życia w Bogu.

Szerzej tę kwestię podczas debaty omówią Andrzej Nepelski – Dyrektor Zespołu Szkół w Lubaczowie, ks. Eugeniusz Derdziuk – Diecezjalny Egzorcysta, Małgorzata Jachyra-Mazepa – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie, ks. Andrzej Stopyra – Dziekan Dekanatu Lubaczowskiego, Magdalena Zarembska i Artur Łakomy – uczniowie Zespołu Szkół w Lubaczowie. Rozmowę poprowadzi Łukasz Kot – dziennikarz Katolickiego Radia Zamość.

Po spotkaniu, o godz. 15:30 w Auli Domu św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego odbędzie się konferencja, którą wygłosi ks. Eugeniusz Derdziuk. Następnie o godz. 18:00 w Konkatedrze odprawiona zostanie Msza Święta, a po niej rozpocznie się wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienia i uwolnienie. Oprawę muzyczną zapewni zespół Ruah Elohim.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here