Dobiega końca budowa nowej siedziby Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

2

Dobiega końca budowa nowej siedziby Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Wykonawcy robót – firmie Rembud – pozostały do realizacji jedynie prace wykończeniowe.

Fot. elubaczow.com

Przypomnijmy, że budowa nowej siedziby to największa inwestycja w ponad stuletniej historii Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Decyzja władz o jej rozpoczęciu podyktowana była wieloma czynnikami, najważniejsze to: zły stan techniczny starego budynku, nieprzystosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych, zbyt mała powierzchnia dostępna dla klientów i zupełny brak powierzchni biurowej. Wyłoniony przez bank wykonawca przejął plac budowy w sierpniu 2015 roku, prace rozbiórkowe rozpoczęły się już jesienią. Prace realizowane są zgodnie z harmonogramem, a oficjalne otwarcie ma odbyć się latem br.

Budynek ma cztery kondygnacje: podziemną, w której będzie się znajdować zaplecze organizacyjno-techniczne, parter przeznaczony dla komfortowej i nowoczesnej obsługi klientów oraz dwie kondygnacje przeznaczone na pomieszczenia administracyjne oraz salę szkoleniowo-konferencyjną.

Galeria zdjęć.

Zobacz też opinie klientów i recenzję ostatniej dobrej lokaty w BGŻOptima https://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/bgz-optima-opinie-lokata-bezkarna-konto.html Lokata Bezkarna w BGŻ Optima z darmowy kontem oszczędnościowym Smart dla nowych klientów BGŻOptima (dokładniej dla osób, które przez min 1 rok nie były klientem BGŻOptima). Obecnie oprocentowanie lokat jest bardzo niskie, w wielu bankach poniżej inflacji. Z kolei banki oferujące wyższe oprocentowania to banki z problemami. BGŻOptima należy do silnej grupy BGŻ BNP Paribas


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here