NOWY ROK Nowa Ty!

 · 11 stycznia 2017 o 13:20 · czas czytania: 4 minutes

Nowy Rok to doskonała okazja do zmian! Zazwyczaj to w sylwestrową noc dokonujemy pewnych postanowień. Pełni zapału przystępujemy do nowych wyzwań, jednak z upływem dni często je porzucamy „na później”. Co zrobić, aby chęci i pragnienia zamienić w czyny i poczuć smak zwycięstwa realizując je?

Fot. Archiwum

Po pierwsze schudnę…

Odchudzanie, obok rzucenia palenia, to najczęstsze z noworocznych postanowień. Jednak w miarę upływu czasu zapał maleje, efekty nie są takie jak oczekiwaliśmy, a dieta nudna i monotonna, więc ją porzucamy – zauważa dietetyk Anna Polnik z Naturhouse. Co zrobić, by w tym roku się udało i nasze postanowienie zakończyło się sukcesem? Większość osób przy rozpoczęciu odchudzania popełnia kilka błędów, które sprawiają, że całe przedsięwzięcie jest skazane na niepowodzenie. Oto niektóre z nich:
– przeświadczenie, że żeby schudnąć wystarczy ograniczyć pieczywo, słodycze i zrezygnować z kolacji;
– skupienie się na ekspresowych rezultatach: co zrobić, aby schudnąć dużo i szybko;
– podejmowanie niewłaściwych diet, ciągłe uczucie głodu, niesmaczne posiłki.

„We wszystkich powyższych przypadkach staramy się wyeliminować rezultat naszych błędów, czyli nadmiar kilogramów, a należałoby najpierw zidentyfikować przyczynę ich gromadzenia, aby móc się ich skutecznie pozbyć.” – komentuje Anna Polnik, dietetyk Naturhouse.

Wypróbuj sprawdzoną metodę!

Zamiast testować na sobie kolejne diety cud, zgłoś się do specjalisty! Dietetyk Naturhouse na podstawie dokładnych pomiarów i wywiadu żywieniowego dobierze indywidualną dietę wspartą suplementacją, a cotygodniowe wizyty kontrolne pomogą utrzymać wysoką motywację. Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu!

Jeśli chcemy schudnąć w krótkim czasie, warto zastosować dietę oczyszczającą, która w pierwszej kolejności pomoże pozbyć się nadmiaru zatrzymanych płynów i zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplementy diety przyspieszą ten proces, podkręcą metabolizm i pomogą osiągnąć zamierzony cel.
Co możesz osiągnąć w ciągu 3 tygodni kompleksowej kuracji? Tłumaczy Anna Polnik, dietetyk NaturHouse.

I tydzień
– Już po pierwszym tygodniu większość naszych klientów obserwuje pozytywne zmiany w samopoczuciu – mówi dietetyk, Anna Polnik. – Najczęściej jest to efektem wprowadzenia przez dietetyka dużych zmian w sposobie odżywiania, regularnych i zbilansowanych posiłków oraz odpowiedniej ilości pitej wody – dodaje.

– Spadek masy ciała o 1-3 kg,
– Zmniejszenie opuchlizny wywołanej zatrzymaniem wody metabolicznej w organizmie,
– Lepsze samopoczucie,
– Zmniejszenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

II tydzień
Na tym etapie utrata kilogramów  powinna kształtować się na poziomie 0,5-1 kg tygodniowo. Jest to zalecane przez Światową Organizację Zdrowia tempo chudnięcia, które jest bezpieczne dla zdrowia.

– Takie spadki masy ciała gwarantują ubytek nagromadzonej tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej oraz trwałe rezultaty – przekonuje dietetyk NaturHouse Jarosław.

– Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg,
– Ubytek tkanki tłuszczowej lub/i wody metabolicznej w organizmie,
– Wzrost energii i zdecydowana poprawa samopoczucia,
– Spadek centymetrów w obwodach ciała (talia, biodra, uda).

III tydzień
Po 3 tygodniach kuracji zauważalne stają się spadki centymetrów w obwodach ciała. W zależności od problemu i zastosowanej suplementacji spadki centymetrów można zaobserwować w miejscach najbardziej problematycznych – najczęściej brzuch, uda i pośladki.

– Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg,
– Szczuplejsze talia, biodra i uda,
– Już czas przymierzyć ubrania w mniejszym rozmiarze,
– Czujesz się lekko i możesz przetańczyć całą noc.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy taka metoda Ci odpowiada, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie, a także przeprowadzi dokładny wywiad, na podstawie którego oceni Twój dotychczasowy sposób żywienia, odnajdzie przyczynę problemów z wagą i zaproponuje skuteczne, a przede wszystkim zdrowe rozwiązanie. Nie musisz kupować kota w worku! Najpierw zobacz, oceń i zdecyduj.

Już dzisiaj umów się na konsultację z dietetykiem NaturHouse Jarosław (ul. 3 Maja  28A). Olśnij wszystkich zgrabną sylwetką i ciesz się doskonałym samopoczuciem. Rezerwacja telefoniczna 662 997 776 lub online.

Przemiana

Oto metamorfozę jednego z licznych klientów NaturHouse, 12-letniego Arkadiusza. Kuracja trwała 8 miesięcy. Waga początkowa to 55,7 kg, a waga po zakończonej kuracji wynosiła 44 kg*.

Arek dziś wie, co powinien jeść, by cieszyć się zdrowiem i szczupłą sylwetką. Przez trwającą kurację 12-latek mógł liczyć na ogromne wsparcie mamy. Po ulubione niegdyś pierogi, hamburgery, chipsy i paluszki teraz sięga sporadycznie.

Fot. NaturHouse.

Dzięki diecie odkrył nowe przysmaki i przyznaje, że źle się czuł z dodatkowymi 11 kilogramami, wstydził się większego brzuszka, a przede wszystkim podczas gry w piłkę nożną szybko się męczył. Dziś tryska energią, a uśmiech nie znika mu z twarzy.

* Zdjęcia i informacje zamieszczone na stronie są autentyczne. Metamorfoza jest wynikiem współpracy dietetyk Anny Polnik z klientem. Zaprezentowane rezultaty są wynikami indywidualnymi. Osiągnięcie takich samych wyników przez każdą osobę nie jest gwarantowane.


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
W czwartek Światowy Dzień Walki z Otyłością – także w Lubaczowie
Uzdrowisko Horyniec wzbogaca i urozmaica swoją ofertę

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.comBrak komentarzy.

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

110 lat Banku Spółdzielczego w Lubaczowie – zobaczcie film

Nowa mroczna maszyna od Game Over Cycles – VIDEO

fotorelacje

70 lat Klubu Sportowego Victoria Stary Dzików [ZDJĘCIA Z GALI]

W Baszni Dolnej mają przedszkole na miarę XXI wieku [ZDJĘCIA]

Za nami III Transgraniczne Forum Turystyki Kulturowej [ZDJĘCIA]

Marszałek Kuchciński na Festiwalu Patriotycznym w Lubaczowie

Bossa Nova Band z koncertem w PSM w Lubaczowie [GALERIA]

Zaprószenie ognia w Lubaczowie, trzy osoby podtrute [ZDJĘCIA]

X