HLPN w Lubaczowie – wyniki 6. kolejki spotkań

0

Zespoły rywalizujące w Halowej Lidze Piłki Nożnej w Lubaczowie rozegrały w niedzielę (08.01) 6. kolejkę spotkań. Swoje mecze nadal wygrały obie drużyny lubaczowskiej Pogoni, które przewodzą ligowej tabeli.

Fot. lubaczow.pl

WYNIKI VI KOLEJKI MAAWSPORT LIGI:

Traper Lubaczów – Graniczny Rolnik 4:3
Przemysław Kostek 2, Tomasz Folusiewicz, Adam Młodowiec – Grzegorz Furgała 3

Czerwoni Cewków – Cieszanów Team 3:0 wo*

Kozak Squad – Pogoń II 1:5
samobójcza – Jarosław Roman 2, Marcin Gotkowski 2, Damian Czerski

Kormed Lubaczów – Pogoń I 1:2
Bartosz Grudowski – Artur Łakomy 2

Kolegium Sędziów – KP PSP Lubaczów 4:3
Radosław Pachołek, Wojciech Mańczak, Michał Szczybyło, Konrad Kasperski – Dariusz Źrałka 2, Bartłomiej Pacuła

PAUZA: MaawSport Team

TABELA:

Lp. NAZWA DRUŻYNY MECZE PKT. BRAMKI
1 Pogoń II 6 15 27:11
2 Pogoń I 6 13 23:12
3 Graniczny Rolnik 5 12 19:11
4 MaawSport Team 5 12 25:10
5 Czerwoni Cewków 6 9 18:21
6 Kozak Squad 6 8 24:22
7 Kolegium Sędziów 5 6 14:25
8 Traper Lubaczów 6 6 12:21
9 Kormed Lubaczów 5 4 13:16
10 KP PSP Lubaczów 5 3 12:24
11 Cieszanów Team 5 0 0:15

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

11 – Artur Łakomy (Pogoń I)

10 – Fabian Nieckarz (Czerwoni Cewków)

8 – Jarosław Gutkowski (Kozak Squad)

7 – Rafał Urban (MaawSport Team), Tomasz Ramian, Jarosław Roman (obydwaj Pogoń II)

6 – Grzegorz Furgała (Graniczny Rolnik), Piotr Gelmuda (Kozak Squad), Paweł Hass (Kormed Lubaczów), Sebastian Rogowski (MaawSport Team)

5 – Marcin Gotkowski (Pogoń II), Kamil Mazurkiewicz (MaawSport Team)

4 – Przemysław Kostek (Traper Lubaczów), Radosław Pachołek (Kolegium Sędziów)

3 – Tomasz Folusiewicz (Traper Lubaczów), Mariusz Furgała (Kolegium Sędziów), Mateusz Gelmuda (Pogoń I), Bartosz Grudowski (Kormed Lubaczów), Piotr Hanus (KP PSP Lubaczów), Konrad Jabłoński (Czerwoni Cewków), Bartłomiej Maziarz (Pogoń I), Wojciech Kamiński (Graniczny Rolnik), Krystian Pukas (MaawSport Team), Bartosz Świstak (Kozak Squad), Karol Terech (Graniczny Rolnik), Sebastian Zając (Pogoń I), Dariusz Źrałka (KP PSP Lubaczów)

2 – Mateusz Cisek (Kozak Squad), Damian Czerski (Pogoń II), Konrad Kasperski (Kolegium Sędziów), Maciej Kida (KP PSP Lubaczów), Michał Korzeniowski (Kormed Lubaczów), Wojciech Mańczak (Kolegium Sędziów), Mateusz Maź (Traper Lubaczów), Dawid Polucha (Pogoń II), Kamil Pupka (MaawSport Team)

1 – Filip Baran (MaawSport Team), Bartosz Bryk, Damian Cisek (obydwaj Pogoń I), Paweł Furgała, Rafał Furgała, Tomasz Furgała (wszyscy Graniczny Rolnik), Przemysław Hanus (Graniczny Rolnik), Radosław Hojdak (Kormed Lubaczów), Józef Hołobud (MaawSport Team), Grzegorz Kędzior, Robert Klufas (obydwaj Kozak Squad), Piotr Krzych (Kolegium Sędziów), Michał Kuziemski (Kormed Lubaczów), Rafał Łabędź (Kozak Squad), Mateusz Maciejak (Czerwoni Cewków), Paweł Małecki (Pogoń II), Adam Młodowiec (Traper Lubaczów), Bartłomiej Pacuła (KP PSP Lubaczów), Andrzej Sopel, Michał Szczybyło (obydwaj Kolegium Sędziów), Dawid Witko (Czerwoni Cewków), Przemysław Zygarlicki (Pogoń I)

*Drużyna Cieszanów Team wycofała się z rozgrywek, a wszystkie mecze z jej udziałem zostaną zweryfikowane jako walkower 3:0 dla drużyn przeciwnych.

elubaczow.com, MOSiR Lubaczów

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here