Kickboxing: Kubiszyn zadebiutuje dziś na DSF KickBoxing Challenge

0

Lubaczowianin Mateusz Kubiszyn zadebiutuje dziś wieczorem na zawodowym ringu podczas turnieju DSF KICKBOXING CHALLENGE. Transmisję z gali będzie można obejrzeć na antenie NSPORT+.

Fot. facebook.com/mateusz.kubiszyn.kickboxing

Głównym założeniem DSF KICKBOXING CHALLENGE jest promocja kickboxingu w Polsce oraz stworzenie wielkiego sportowego widowiska, które przyciągnie kibiców na trybuny hal i przed telewizory. Organizatorzy zawodów chcą wrócić do sporej popularności tej dyscypliny sprzed lat, dlatego do rywalizacji wybierają najlepszych zawodników z kraju i Europy. Uznanie w oczach organizatorów znalazł także lubaczowianin Mateusz Kubiszyn, który zadebiutuje w piątek wieczorem. Jego przeciwnikiem będzie Maksymilian Bratkowicz.

Co ciekawe, zawodnicy powalczą w formule PRO K-1 (86 kg), w której dozwolone są wszystkie techniki bokserskie wraz z obrotowymi uderzeniami pięścią, kopnięcia w nogi, tułów i głowę oraz ciosy zadawane kolanami. W tej formule większe doświadczenia ma z pewnością przeciwnik Kubiszyna, ale lubaczowianin z pewnością nie odpuści. Zapowiadają się więc spore emocje.

Transmisję gali od godz. 21:00 będzie można oglądać na antenie NSPORT+. W walce wieczoru rozgrywanej na zasadach K-1 zmierzą się Rafał Dudek oraz pochodzący z Mołdawii Denis Teleshman.

Zobacz film z ceremonii ważenia.

 

Nasz trener Mateusz Kubiszyn Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn dzisiaj o 15,30 miał ważenie na Galę Dsf Najlepsi z Najlepszych 🙂 oto krótka relacja 🙂 jutro wieczorem walka 🙂

Opublikowany przez Kickboxing „GAME OVER” Lubaczów na 15 grudzień 2016

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here