Piotr Cencora odwołany z funkcji prezesa Uzdrowiska Horyniec Sp. z o. o.

18

Piotr Cencora został w środę (14.12) odwołany z funkcji prezesa Uzdrowiska Horyniec Sp. o. o.. Taką decyzję podjęła rada nadzorcza spółki. Informację potwierdził nam Tomasz Leyko, rzecznik marszałka podkarpackiego.

Piotr Cencora, fot. arch.

– Wczoraj Rada Nadzorcza Uzdrowiska Horyniec Sp. z o. o. odwołała prezesa Piotra Cencorę, a jego miejsce zajęła Dorota Czyż – potwierdził rzecznik marszałka podkarpackiego Tomasz Leyko.

Piotr Cencora kierował Uzdrowiskiem Horyniec, którego właścicielem jest samorząd województwa podkarpackiego, od maja 2015 roku. W tym czasie w placówce doszło do wielu zmian, rozpoczęto również kilka strategicznych inwestycji.

Sam zainteresowany nie chce komentować sprawy jego odwołania.

Przypomnijmy, że Piotr Cencora w ostatnich wyborach samorządowych ubiegał się o fotel burmistrza Lubaczowa z listy Prawa i Sprawiedliwości. W drugiej turze wyborów nieznacznie przegrał z obecnym burmistrzem Krzysztofem Szpytem.

Ten baner wyświetlono 753 679 razy.

18 komentarze

  1. Doprowadzili do tego ludzie związani z SB i PZPR. Należy zadać sobie pytanie kto jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej UZDROWISKA HORYNIEC. Odpowiedź na to pytanie wyjaśni kto i dlaczego maczał palce w odwołaniu pana Piotra.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here